• Home
  • Aktualności
  • Nie wiesz jak wyjść z długów? Poprowadzimy Twoje oddłużanie

Nie wiesz jak wyjść z długów? Poprowadzimy Twoje oddłużanie

Zdecydowanie większość osób, które mają problemy finansowe, nie ma pojęcia, jak sobie z nimi poradzić. W związku z tym, kiedy nie wiesz jak wyjść z długów, zrób to, co pozwany przez Galicya Collect. Istotnie, gdy Pan Gustaw odebrał pozew i sądowy nakaz zapłaty, od razu podjął decyzję, że chce się bronić z pomocą profesjonalistów. Oczywiście wybór padł na naszą kancelarię oddłużeniową, ponieważ zależało mu, aby jego sprawę poprowadził doświadczony zespół. Oczywiście zaraz po otrzymaniu wszystkich dokumentów, przystąpiliśmy do działania. Z pewnością ich analiza wymagała dokładności, aby nie przeoczyć żadnego szczegółu, który mógłby zadziałać na korzyść Klienta. W rezultacie skutecznie wniesiony sprzeciw, podważył zasadność powództwa. Sad wydał wyrok oddalający w całości roszczenie Galicya Collect.

Powód: Galicya Collect Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 2.302,24 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Nie wiesz jak wyjść z długów? Mecenasi z naszej kancelarii oddłużeniowej poprowadzą Twoje oddłużanie

Podliczasz swoje zadłużenie i sam nie możesz uwierzyć, że to wszystko zabrnęło, tak daleko. Istotnie zaciągając kolejne pożyczki pozabankowe, nie zastanawiałeś się, ile tak tam naprawdę wynosi Twoje zadłużenie. Dopiero, kiedy pojawiły się trudności ze spłatą i zaczęła windykacja zrozumiałeś, że to wszystko nie zmierza w dobrym kierunku. Przede wszystkim najważniejsze jest to, że w końcu zaczynasz rozumieć, że nie tędy droga i kolejne pożyczki niczego nie zmienią. Z pewnością jeszcze bardziej pogorszą i tak już trudną sytuację. Do rozwiązania jest wiele problemów, a Ty nie wiesz jak wyjść z długów? Przede wszystkim rozglądnij się za specjalistyczną pomocą prawną w oddłużaniu. Niewątpliwie znajdziesz ją w naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika.

Galicya Collect przegrywa w sądzie z Klientem Portalu Dłużnika

Cieszymy się, ze Pan Gustaw oddłuża się z pomocą naszych mecenasów. Istotnie ich profesjonalizm pozwala Klientowi wychodzić z długów. A dzisiaj prezentujemy kolejną wygraną sprawę. Tym razem pozew Galicya Collect poległ w sądzie.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Nie wiesz jak wyjść z długów