• Home
  • Aktualności
  • Szukasz pożyczki bez zdolności kredytowej? To poważny błąd

Szukasz pożyczki bez zdolności kredytowej? To poważny błąd

Po co szukasz pożyczki bez zdolności kredytowej, kiedy ta nie pomoże Ci wyjść z długów. W wyniku zaciągnięcia kolejnego finansowanie, tak jak Pan Waldemar wpadniesz w jeszcze większe kłopoty. Istotnie mężczyzna zrobił to, co wielu, którzy nie mogą poradzić sobie ze spłatą zaciągniętych zobowiązań. Niewątpliwie kolejna pożyczka w żaden sposób nie pomogła, tylko spowodowała wzrost zadłużenia. W związku z tym, całkowicie się pogrążył, a sprawy zaczęły trafiać do sądu. Z pewnością prezentowany dzisiaj spór z DDM Invest, znalazł szczęśliwe zakończenie, ponieważ pozwany skorzystał z naszej specjalistycznej pomocy prawnej. Istotnie nie zrezygnował z obrony, ale dodatkowo wsparli go najlepsi eksperci w oddłużaniu. W rezultacie wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty i wygraliśmy sprawę. Sąd oddalił w całości powództwo DDM Invest.

Powód: DDM Invest III AG
Wartość przedmiotu sporu: 1.811,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Po co szukasz pożyczki bez zdolności kredytowej? My pomożemy Ci wyjść z długów

Pamiętaj, że Twoja zdolność kredytowa wskazuje czy możesz sobie pozwolić na zaciągniecie kredytu lub pożyczki. Bez wątpienia to bardzo ważny wskaźnik, który określa możliwości konsumenta, co do spłaty udzielonego finansowania. Z pewnością nie bez powodu banki kładą bardzo duży nacisk na jej sprawdzanie, zanim wyrażą zgodę na kredyt. Istotnie chcą mieć pewność, że Klient wywiąże się z podpisanej umowy. Oczywiście, szczególnie w przypadku długoterminowych zobowiązań, istnieje ryzyko, że za kilka lat może zmienić się sytuacja finansowa Klienta, Jednak posiadanie zdolności kredytowej daje dużą gwarancję, że nie będzie większych problemów ze spłatą. Niestety inaczej wygląda to w przypadku firm pozabankowych, które dają pieniądze zadłużonym.  Szukasz pożyczki bez zdolności kredytowej? Niewątpliwie popełniasz błąd!

DDM Invest przegrywa w sądzie proces o zapłatę

Nasz Klient dostał nauczę i teraz wie, jak sobie radzić w przypadku powstania zadłużenie. W związku z tym, skutecznie oddłuża się z naszą kancelarią Portal Dłużnika. A my wygrywamy sprawę z powództwa DDM Invest.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Szukasz pożyczki bez zdolności kredytowej

Inna ostatnio wygrana sprawa z DDM Invest:

Szukasz pożyczki bez zdolności kredytowej