Kreatywne oddłużanie z Portalem Dłużnika

Pan Konrad jest Klientem naszej kancelarii, która specjalizuje się w sprawach związanych z długami. Bez wątpienia przekonał się na czym polega kreatywne oddłużanie w naszym wydaniu. Oczywiście nie tylko reprezentujemy go w sądzie w sprawach o zapłatę, ale oferujemy także wszechstronną pomoc w innym zakresie. W związku z tym, nie musi się martwić, ponieważ podchodzimy do jego problemów kompleksowo. Jednak dzisiaj prezentujemy wynik działań prawnych, które podjęliśmy, reprezentując Klienta w sporze z Efficenter. Istotnie wierzyciel wtórny dochodził zapłaty 5.477,10 zł wraz z ustawowymi odsetkami za opóźnienie i kosztami procesu. Niewątpliwie naszym zadaniem było podważenie zasadności tego powództwa. W wyniku wniesionego sprzeciwu od nakazu zapłaty, został wydany wyrok. Sąd oddalił w całości roszczenie Efficenter.

Powód: Efficenter Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 5.477,10 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Kreatywne oddłużanie w naszej kancelarii, obejmuje szereg działań prowadzonych na rzecz Klientów

Nie bez powodu należymy do czołowych oddłużeniowców w Polsce. Istotnie oferowana prze nas pomoc prawna, obejmuje szereg działań, których celem jest wyprowadzenie Klienta z długów. Nowatorskie podejście, czyli kreatywne oddłużanie, które oferujemy, obejmuje wiele czynności, których nie oferują inne kancelarie. Dlatego nasza praca nie sprowadza się tylko do pisania sprzeciwów od nakazów zapłaty czy innych pism procesowych. Z pewnością działamy kompleksowo tak, aby w jednym miejscu zadłużony mógł otrzymać wsparcie, dotyczące różnych spraw. Bezsprzecznie reprezentacja w sądzie jak i prowadzone przez nas negocjacje z wierzycielami, pozwalają zapanować nad długami. Niewątpliwie w razie potrzeby poprowadzimy proces upadłościowy osoby fizycznej jak i też firmy. Oczywiście nie można zapomnieć o odzyskiwaniu pieniędzy, które zostały nienależnie wpłacone na rzecz pożyczko czy kredytodawców.

Klient Portalu Dłużnika broni się przed pozwem Efficenter     

Efficenter wnosi do sądu pozew o zapłatę, a pozwany broni się z pomocą mecenasa z naszej kancelarii oddłużeniowej.  W rezultacie skutecznie podważamy zasadność tego powództwa, co potwierdza wyrok zamieszczony poniżej.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Kreatywne oddłużanie

Inna ostatnio wygrana sprawa z Efficenter:

Kreatywne oddłużanie