Pożyczki pozabankowe i refinansowania

Proszę Państwa, brońcie się przed pozwami firm pożyczkowych i wierzycieli wtórnych. Oczywiście nie zapominajcie o tym, że możecie także pozywać o zwrot nienależnie pobranych opłat. Istotnie pozwana o zapłatę przez DDM Invest  z naszą pomocą broni się, a także wniosła pozew  do sądu. Z pewnością pożyczki pozabankowe i refinansowania/ przedłużenia proponowane przez te firmy, to są pieniądze, które możesz odzyskać. Jednak my teraz skupimy się na sprawie Pani Laury, którą właśnie prezentujemy. Niewątpliwie po tym jak kobieta odebrała sądowy nakaz zapłaty, wiedziała, co należy robić. W związku z tym, jako nasza Klientka, którą reprezentowaliśmy już kilkukrotnie, nie wpadła w panikę, tylko na spokojnie przesłała mailem zeskanowane dokumenty. Po zapoznaniu się z nimi wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty. W rezultacie sąd oddalił w całości powództwo DDM Invest.

Powód: DDM Invest III AG
Wartość przedmiotu sporu: 3.380,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Internetowe pożyczki pozabankowe i refinansowania/przedłużenia

Formy pożyczkowe mają się w Polsce bardzo dobrze. Istotnie nic nie wskazuje na to, aby miały znikać z naszego rynku. Chociaż noszą różne nazwy, a nawet swoje siedziby mają poza naszym krajem, działają bardzo podobnie. Bez wątpienia jeszcze łączy je jedna ważna rzecz. Mianowicie internetowe pożyczki pozabankowe i refinansowania/ przedłużenia wspólny mianownik większości tego firm. W związku z tym, wielu konsumentów, którzy mają trudności ze spłatą, korzysta z możliwości odroczenia terminu spłaty. Oczywiście za tę „przysługę” dokonują odpowiedniej opłaty i nie są to małe pieniądze. A, kiedy było tego dużo, może uzbierać się naprawdę imponująca kwota. Dlatego jeżeli dokonywałeś wpłat z tytułu przedłużeń lub refinansowań. Bez wątpienia możesz odzyskać te pieniądze, a specjaliści w oddłużaniu z naszej kancelarii wszystkim się zajmą od strony prawnej.

Skutecznie bronimy pozwaną przez DDM Invest

Reprezentujemy w sądzie pozwaną przez DDM Invest. W wyniku podjętych czynności prawnych, sprawa kończy się sukcesem Klientki. Roszczenie wierzyciela wtórnego upada w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

pożyczki pozabankowe i refinansowania

Inna ostatnio wygrana sprawa z DDM Invest III AG:

pożyczki pozabankowe i refinansowania