Pożyczki pozabankowe i refinansowania

Proszę Państwa, brońcie się przed pozwami firm pożyczkowych i wierzycieli wtórnych. Oczywiście nie zapominajcie o tym, że możecie także pozywać o zwrot nienależnie pobranych opłat. Istotnie pozwana o zapłatę przez DDM Invest  z naszą pomocą broni się, a także wniosła pozew  do sądu. Z pewnością pożyczki pozabankowe i refinansowania/ przedłużenia proponowane przez te firmy, to są pieniądze, które możesz odzyskać. Jednak my teraz skupimy się na sprawie Pani Laury, którą właśnie prezentujemy. Niewątpliwie po tym jak kobieta odebrała sądowy nakaz zapłaty, wiedziała, co należy robić. W związku z tym, jako nasza Klientka, którą reprezentowaliśmy już kilkukrotnie, nie wpadła w panikę, tylko na spokojnie przesłała mailem zeskanowane dokumenty. Po zapoznaniu się z nimi wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty. W rezultacie sąd oddalił w całości powództwo DDM Invest.

Powód: DDM Invest III AG
Wartość przedmiotu sporu: 3.380,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Internetowe pożyczki pozabankowe i refinansowania/przedłużenia

Formy pożyczkowe mają się w Polsce bardzo dobrze. Istotnie nic nie wskazuje na to, aby miały znikać z naszego rynku. Chociaż noszą różne nazwy, a nawet swoje siedziby mają poza naszym krajem, działają bardzo podobnie. Bez wątpienia jeszcze łączy je jedna ważna rzecz. Mianowicie internetowe pożyczki pozabankowe i refinansowania/ przedłużenia wspólny mianownik większości tego firm. W związku z tym, wielu konsumentów, którzy mają trudności ze spłatą, korzysta z możliwości odroczenia terminu spłaty. Oczywiście za tę „przysługę” dokonują odpowiedniej opłaty i nie są to małe pieniądze. A, kiedy było tego dużo, może uzbierać się naprawdę imponująca kwota. Dlatego jeżeli dokonywałeś wpłat z tytułu przedłużeń lub refinansowań. Bez wątpienia możesz odzyskać te pieniądze, a specjaliści w oddłużaniu z naszej kancelarii wszystkim się zajmą od strony prawnej.

Skutecznie bronimy pozwaną przez DDM Invest

Reprezentujemy w sądzie pozwaną przez DDM Invest. W wyniku podjętych czynności prawnych, sprawa kończy się sukcesem Klientki. Roszczenie wierzyciela wtórnego upada w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

pożyczki pozabankowe i refinansowania

Inna ostatnio wygrana sprawa z DDM Invest III AG:

pożyczki pozabankowe i refinansowania

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy