• Home
  • Aktualności
  • Doradca finansowy oddłużanie z kredytów w naszej kancelarii

Doradca finansowy oddłużanie z kredytów w naszej kancelarii

Ultimo Portfolio Investment nabywa na drodze cesji dług bankowy Pani Elżbiety. Chociaż wniesiony pozew opiewał na 20.434,00 zł samej pretensji głównej, kobieta nie uległa presji i nie poddała się. Oczywiście z pomocą przyszedł jej doradca finansowy oddłużanie z kredytów, który pracuje w naszej kancelarii prawnej Portal Dłużnika. Istotnie pozwana o zapłatę nie mogła trafić lepiej, gdyż jej sprawą zajął się mecenas, który jest ekspertem od takich spraw. Dlatego też udzielona Klientce pomoc prawna w oddłużaniu, okazała się tak skuteczna. Bez wątpienia solidna analiza dokumentów, pozwoliła pełnomocnikowi pozwanej na przygotowanie mocnych argumentów, podważających zasadność roszczenia. W związku z tym, kiedy sędzia zapoznał się z wniesionym sprzeciwem od nakazu zapłaty, zobaczył drugą stronę medalu. W rezultacie oddalił w całości powództwo Ultimo Portfolio Investment.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 20.434,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Doradca finansowy oddłużanie z kredytów z kancelarią prawną Portal Dłużnika

Mamy lekarstwo na Twoje długi. Istotnie nie musisz żyć w ciągłym strachu, że lada moment komornik zajmie konto i inne wartościowe rzeczy. Bezsprzecznie doradca finansowy oddłużanie z kredytów i pożyczek pozabankowych, zagwarantuje Ci skuteczną pomoc prawną. Z pewnością właśnie tak kompetentnego mecenasa znajdziesz w naszej kancelarii prawnej. Chociaż w tej chwili siedzisz w domu i myślisz, że nikt nie jest w stanie Ci pomóc, wiedz, że się mylisz. Bez wątpienia oddłużanie z naszą pomocą to nie żadna ściema, ale fakt, który mogą potwierdzić tysiące zadowolonych z naszej pracy Klientów. W związku z tym, nie trwaj w tym stanie, tylko zacznij działać. Wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz do Portalu Dłużnika, a my powiemy, jak możemy Ci pomóc.

Sąd oddala całe powództwo Ultimo Portfolio Investment

Kolejna Klientka, która jest bardzo zadowolona z naszej pracy. Z pewnością oddalenia przez sąd ponad 20 tysięcy dochodzonych pozwem, to wielki sukces.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Doradca finansowy oddłużanie z kredytów

Inna ostatnio wygrana sprawa z Utimo:

Doradca finansowy oddłużanie z kredytów