Wiesz jak wygląda proces oddłużania?

Czy, aby na pewno wiesz jak wygląda proces oddłużania? Istotnie Pan Dawid nie do końca orientował się jak to wszystko powinno przebiegać. Dlatego nie działał po omacku, tylko zwrócił się po pomoc do naszej kancelarii specjalizującej się w oddłużaniu. Godnym uwagi jest fakt, że mężczyzna wpadł w spiralę zadłużenia, wiec tym bardzie wychodzenie z takich długów, wymaga profesjonalnego podejścia. Oczywiście po tym jak podpisał z nami umowę i udzielił pełnomocnictwa, nie musiał się już niczym martwić. Kiedy odebrał sądowy nakaz zapłaty wydany na rzecz Ultimo Portfolio Investment, dostarczył dokumenty sprawy. W rezultacie na tym jego zadanie się zakończyło, gdyż reszta leżała już po naszej stronie. Podsumowując, wygraliśmy dla naszego Klienta proces o zapłatę i oddłużyliśmy o 5.878,00 zł.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 5.878,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa w sądzie
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Wiesz jak wygląda proces oddłużania? Nasi mecenasi wszystko Ci wyjaśnią

Kiedy po raz pierwszy kontaktuje się z nami zadłużona osoba, najczęściej jest już w posiadaniu sądowego nakazu zapłaty. Przede wszystkim jest wystraszona, zagubiona i naprawdę nie wie, co należy robić. Jednak w tym wszystkim najważniejsze jest to, że zwraca się po pomoc do specjalistów w oddłużaniu. Istotnie to ma największe znaczenie, gdyż sprawami zajmą się mecenasi, którzy są ekspertami w oddłużaniu. Bez wątpienia Portal Dłużnika to jedno z najlepszych i najpewniejszych miejsc, w którym pomożemy Ci uporać się z długami. W związku z tym, gdy nie wiesz jak wygląda proces oddłużania, skontaktuj się z naszą kancelarią. Z pewnością jeden z naszych specjalistów odpowie na wszystkie Twoje pytania i wytłumaczy, jakie działania należy podjąć.

Klient Portalu Dłużnika wygrywa w sądzie z Ultimo Portfolio Investment

Reprezentowaliśmy naszego Klienta w sprawie z powództwa Ultimo Portfolio Investment. W rezultacie wygraliśmy dla niego ten spór. W wyniku czynności prawnych podjętych przez pełnomocnika, sąd oddalił roszczenie Ultimo.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wiesz jak wygląda proces oddłużania

Wiesz jak wygląda proces oddłużania