Skuteczny i dobry prawnik od długów to prawdziwy skarb

Wiemy jak ciężko poradzić sobie z powstałym zadłużeniem. Bez wątpienia skuteczny i dobry prawnik od długów, to naprawdę prawdziwy skarb. Z pewnością właśnie takiego szukał pozwany o zapłatę 21.192,57 zł przez Skyline Associates. Niewątpliwie dochodzona kwota zalicza się do tych z wyższej półki, tym bardziej pomoc prawna udzielana Panu Arturowi, musiała być kompetentna. Oczywiście to mecenas z naszej kancelarii oddłużeniowej reprezentował mężczyznę w tym sporze. Bo przecież w Portalu Dłużnika pracują prawdziwy eksperci od długów. Ze względy na wysokość pretensji głównej, nasz Klient naprawdę się niepokoił, ale my wiedzieliśmy, że jesteśmy w stanie dużo tutaj urwać. W rezultacie sąd ograniczył powództwo Skyline Associates i nasz Klienta zapłaci tylko 4.000,00 zł. Na tej sprawie jest do przodu aż o 17.192,57 zł.

Powód: Skyline Associates Inc.
Wartość przedmiotu sporu: 21.192,57 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Zasądzono 4.000,00 zł, oddalenie powództwa w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu

Skuteczny i dobry prawnik od długów właściwie pokieruje Twoim oddłużaniem

Jeżeli ktoś podejmuje decyzję o oddłużaniu z pomocą kancelarii prawnej, liczy na to, że zostanie otoczony specjalistyczną opieką. Bezsprzecznie tylko skuteczny i dobry prawnik od długów potrafi tak pokierować oddłużaniem, aby zakończyło się wyzerowaniem długu. Z pewnością ważne jest także to, aby już w fazie planowania, podejmować słuszne decyzje, które zadziałają na korzyść zadłużonej osoby. Z pewnością ten etap traktowany jest przez niektórych po macoszemu. Bez wątpienia w naszej kancelarii Portal Dłużnika podchodzimy do tego bardzo poważnie, ponieważ faza początkowa pozwala wszystko uporządkować. A porządek i mądre planowanie, są bardzo istotne i rzutują na całe oddłużanie. Dlatego chcąc działać jak należy, trzeba merytorycznie podejść do każdej ze spraw. To wszystko zapewnią Ci, mecenasi z naszej kancelarii oddłużeniowej.

Sąd znacząco ogranicza powództwo Skyline Associates

Jak widać na wyroku zamieszczonym poniżej, zadziałaliśmy na korzyść naszego Klienta. W wyniku podjętej obrony, sąd znacząco ograniczył powództwo Skyline Associates.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Skuteczny i dobry prawnik od długów

Inna ostatnio wygrana sprawa z Skyline:

Skuteczny i dobry prawnik od długów