Skuteczny i dobry prawnik od długów to prawdziwy skarb

Wiemy jak ciężko poradzić sobie z powstałym zadłużeniem. Bez wątpienia skuteczny i dobry prawnik od długów, to naprawdę prawdziwy skarb. Z pewnością właśnie takiego szukał pozwany o zapłatę 21.192,57 zł przez Skyline Associates. Niewątpliwie dochodzona kwota zalicza się do tych z wyższej półki, tym bardziej pomoc prawna udzielana Panu Arturowi, musiała być kompetentna. Oczywiście to mecenas z naszej kancelarii oddłużeniowej reprezentował mężczyznę w tym sporze. Bo przecież w Portalu Dłużnika pracują prawdziwy eksperci od długów. Ze względy na wysokość pretensji głównej, nasz Klient naprawdę się niepokoił, ale my wiedzieliśmy, że jesteśmy w stanie dużo tutaj urwać. W rezultacie sąd ograniczył powództwo Skyline Associates i nasz Klienta zapłaci tylko 4.000,00 zł. Na tej sprawie jest do przodu aż o 17.192,57 zł.

Powód: Skyline Associates Inc.
Wartość przedmiotu sporu: 21.192,57 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Zasądzono 4.000,00 zł, oddalenie powództwa w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu

Skuteczny i dobry prawnik od długów właściwie pokieruje Twoim oddłużaniem

Jeżeli ktoś podejmuje decyzję o oddłużaniu z pomocą kancelarii prawnej, liczy na to, że zostanie otoczony specjalistyczną opieką. Bezsprzecznie tylko skuteczny i dobry prawnik od długów potrafi tak pokierować oddłużaniem, aby zakończyło się wyzerowaniem długu. Z pewnością ważne jest także to, aby już w fazie planowania, podejmować słuszne decyzje, które zadziałają na korzyść zadłużonej osoby. Z pewnością ten etap traktowany jest przez niektórych po macoszemu. Bez wątpienia w naszej kancelarii Portal Dłużnika podchodzimy do tego bardzo poważnie, ponieważ faza początkowa pozwala wszystko uporządkować. A porządek i mądre planowanie, są bardzo istotne i rzutują na całe oddłużanie. Dlatego chcąc działać jak należy, trzeba merytorycznie podejść do każdej ze spraw. To wszystko zapewnią Ci, mecenasi z naszej kancelarii oddłużeniowej.

Sąd znacząco ogranicza powództwo Skyline Associates

Jak widać na wyroku zamieszczonym poniżej, zadziałaliśmy na korzyść naszego Klienta. W wyniku podjętej obrony, sąd znacząco ograniczył powództwo Skyline Associates.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Skuteczny i dobry prawnik od długów

Inna ostatnio wygrana sprawa z Skyline:

Skuteczny i dobry prawnik od długów

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy