Sprawdzone firmy pomagające w oddłużaniu

Chcąc wyjść z długów działaj rozważnie i postępuj tak jak Pani Oliwia. Z pewnością tylko sprawdzone firmy pomagające w oddłużaniu takie jak nasz Portal Dłużnika, okażą się skuteczne. W związku z tym, kiedy kobieta zaczęła odbierać sądowe nakazy zapłaty, zwróciła się po pomoc prawną właśnie do nas. Przede wszystkim postawiła na nasze doświadczenie, a umiejętności pokazujemy, wygrywając dla Klientki kolejną sprawę. Bez wątpienia nie potrzeba lepszych rekomendacji niż te, które codziennie Państwu prezentujemy, załączając wyroki z zakończonych procesów. Oczywiście także w sprawie z powództwa Svea Ekonomi Cyprus, pokazaliśmy, że wiemy, jak bronić pozywanych o zapłatę. W rezultacie skutecznie wykazaliśmy niezasadność roszczenia powoda, a sąd wydał wyrok oddalający.

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu: 3.650,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa w sądzie
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Sprawdzone firmy pomagające w oddłużaniu dają szansę na wyjście z długów

Pamiętaj, że dopóki terminowo wywiązujesz się z płatności, jesteś dobrym Klientem. Kiedy tylko zaczniesz zalegać ze spłatą, szybko weźmie się za Ciebie windykacja. Z pewnością wierzyciel nie pozwoli zapomnieć o powstałym zadłużeniu. Chociaż będziesz tłumaczył, że w tej chwili znalazłeś się w trudnej sytuacji, nie zmieni to podejścia windykatorów. Chociaż i tutaj zdarzają się wyjątki i czasami można zawrzeć korzystna ugodę na spłatę długu. Bez wątpienia taka decyzja powinna zostać poprzedzona konsultacją prawną z jednym z naszych ekspertów w oddłużaniu. Istotnie on przeanalizuje sprawę i powie, jakie rozwiązanie będzie najkorzystniejsze. Oczywiście nie zawsze jest to ugoda. Dlatego pamiętaj, że tylko sprawdzone firmy pomagające w oddłużaniu są tymi, które rzeczywiście znają się na sprawach związanych z długami. Niewątpliwie do takich należy nasza kancelaria oddłużeniowa Portal Dłużnika.

Skutecznie bronimy w sprawie z powództwa Svea Ekonomi Cyprus

Za nami kolejna wygrana sprawa o zapłatę i kolejna z powództwa Svea Ekonomi Cyprus. Z pewnością możemy stwierdzić, że oddłużanie procesowe z tym wierzycielem dla większości naszych Klientów kończy się sukcesem.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Sprawdzone firmy pomagające w oddłużaniu

Inna ostatnio wygrana sprawa z Svea:

Sprawdzone firmy pomagające w oddłużaniu