Sprawdzone i profesjonalne oddłużanie w Łodzi

Pani Urszula już wie, że sprawdzone i profesjonalne oddłużanie w Łodzi z naszą kancelarią, pozwala jej wychodzić z długów. Bez wątpienia kobieta jest wdzięczna za to, że podejmowane przez nasz zespół działania, są tak skuteczne. Istotnie także w prezentowanej dzisiaj sprawie z powództwa Ultimo Portfolio Investment, osiągnęliśmy sukces. Oczywiście zawsze robimy wszystko, aby ustalona przez nas linia obrany przed podniesionym roszczeniem, zadziałała na korzyść Klientki. I rzeczywiście jak do tej pory, oddłużanie Pani Urszuli przebiega wzorcowo. Przede wszystkim bardzo dokładnie analizujemy każde powództwo i dostosowujemy wnoszone zarzuty do każdego z nich. W związku z tym, unikamy błędów i skutecznie pomagamy. I tym razem sąd oddalił w całości powództwo Ultimo Portfolio Investment.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 5.352,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa w sądzie
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Sprawdzone i profesjonalne oddłużanie w Łodzi z naszą kancelarią prawną, zakończy się sukcesem

Zadłużeni najczęściej szukają prawnego wsparcia w naszej kancelarii oddłużeniowej, kiedy otrzymują sądowy nakaz zapłaty. Oczywiście także, kiedy mają problemy z regulowaniem rat kredytów lub została im wypowiedziana umowa, a całe zobowiązanie postawione w stan wymagalności, służymy im pomocą. Bez wątpienia możemy śmiało napisać, że jesteśmy dla naszych Klientów prawdziwym kołem ratunkowym. Przede wszystkim bardzo dobrze, że decydują się na szukanie specjalistycznej pomocy i powierzają swoje sprawy najlepszym specjalistom. Bezsprzecznie sprawdzone i profesjonalne oddłużanie w Łodzi z naszą kancelarią, kończy się dla nich wyjściem z długów. Z pewnością nie ma nic wspanialszego od odzyskania płynności finansowej i życia wolnego od uporczywej windykacji. Ci, którzy przez to przeszli, doskonale wiedzą, o czym piszemy. Dlatego naprawdę zachęcamy wszystkich, którzy wpadli w długi, do nawiązania współpracy z ekspertami od oddłużania z Portalu Dłużnika.

Wygrywamy w sądzie z Ultimo Portfolio Investment

Nasz mecenas reprezentując w sądzie pozwaną przez Ultimo Portfolio Investment, skutecznie wykazał niezasadność powództwa. W rezultacie sędzia wydał wyrok, oddalający w całości roszczenie wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Sprawdzone i profesjonalne oddłużanie w Łodzi

Inna ostatnio wygrana sprawa z Ultimo:

Sprawdzone i profesjonalne oddłużanie w Łodzi