Oddłużanie to redukcja istniejącego długu

Proszę Państwa, podstawową zasadą wychodzenia z długów, jest zaprzestanie dalszego zapożyczania. Bez wątpienia oddłużanie to redukcja istniejącego długu, a nie dokładnie sobie kolejnych zobowiązań. Istotnie właśnie podejmowane przez nas czynności prawne, mają na celu, przywrócenie finansowej płynności naszemu Klientowi. Ponieważ bronimy Pana Krzysztofa w wielu sprawach, dzisiaj przedstawimy finał jednej z nich. W przeciwieństwie do większości firm pozabankowych, Profi Credit pozywa w postępowaniu nakazowym z weksla. Oczywiście taka sytuacja miała miejsce w prezentowanej sprawie, ponieważ to właśnie ten podmiot pozwał naszego Klienta o zapłatę 10.070,00 zł. Przede wszystkim, aby nie dopuścić do egzekucji, musieliśmy wnieść zarzuty i wniosek o wstrzymanie wykonalności wydanego nakazu zapłaty. Z pewnością podjęte przez nas kroki, okazały się słuszne, gdyż sąd oddalił w całości powództwo Profi Credit.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 17.070,00 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Oddłużanie to redukcja istniejącego długu, a nie zaciąganie nowych pożyczek

Proszę Państwa uważajcie na to, co oferuje Wam Internet. Oczywiście w tym miejscu mamy na myśli najróżniejsze pożyczki pozabankowe. Jednak dzisiaj szczególną uwagę chcemy zwrócić na te, które określane są, jako te na oddłużenie. Bez wątpienia mają one zachęcić zadłużone osoby, aby skorzystały właśnie z tego typu finansowania. Bezsprzecznie to tylko chwytliwa nazwa, która nie ma nic wspólnego z wychodzeniem z długów. Przede wszystkim oddłużanie to redukcja istniejącego długu, a nie dokładanie sobie kolejnych pożyczek. Niewątpliwie w naszej ocenie tego typu finansowania, powinny zostać zakazane. Z ich powodu osoby bez zdolności kredytowej zapożyczają się ponad miarę, co powoduje, że stają się niewypłacalni. W związku z tym zapamiętaj, że mając kłopoty ze spłatą posiadanych zobowiązań, nie można zaciągać kolejnych.

Skutecznie bronimy w postępowaniu nakazowym z weksla w sprawie z Profi Credit

W imieniu Klienta wdajemy się w spór przed sądem i wygrywamy z Profi Credit. Istotnie ta sprawa zakończyła się pełnym sukcesem.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie to redukcja istniejącego długu

Inna ostatnio wygrana sprawa z Profi Credit:

Oddłużanie to redukcja istniejącego długu