Kancelarie oddłużeniowe są bardzo potrzebne

Nie podlega najmniejszej dyskusji, że kancelarie oddłużeniowe są bardzo potrzebne. Bez wątpienia nasz Portal Dłużnika należy do jednych z najlepszych i najbardziej doświadczonych. I to właśnie u nas oddłuża się Pani Daria, ponieważ wie, że może liczyć na pełen profesjonalizm z naszej strony. Z pewnością dokładamy wszelkich starań, aby każda jej sprawa mogła zakończyć się na jej korzyść. Istotnie w tej prezentowanej dzisiaj z powództwa RK Recovery, reprezentowaliśmy naszą Klientkę w sądowym sporze z wierzycielem wtórnym. Bezsprzecznie chcieliśmy skutecznie wykazać niezasadność roszczenia i jak widać na wyroku zamieszczonym poniżej, zrobiliśmy to. W wyniku wniesionego sprzeciwu od sądowego nakazu zapłaty, sąd wydał stosowne orzeczenie. Oddalono w całości powództwo RK Recovery.

Powód: RK Recovery S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 1.884,34 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Kancelarie oddłużeniowe robią wiele dobrego dla zadłużonych

Pomyślmy tylko, co by się działo, gdyby kancelarie oddłużeniowe nie istniały. Niewątpliwie wielu ludzi straciłoby dorobek swojego życia, wiele rodzin żyłoby w ubóstwie, a wierzyciele robiliby, co tylko by chcieli. Z pewnością najbardziej poszkodowani w tej sytuacji Klienci instytucji finansowych, zdani na samych siebie, nie mieliby szans, aby bronić się przed pozwami o zapłatę. Przecież nie każdy zna się na oddłużaniu, a ta dziedzina stanowi duże wyzwanie nawet dla nas, posiadających specjalistyczne wykształcenie. Istotnie nieustannie musimy doskonalić swój warsztat pracy, poszerzać i aktualizować wiedzę, aby nadążać za zmieniającą się rzeczywistością. Chociaż naprawdę znamy się na oddłużaniu, jednak nie spoczywamy na laurach i nie wpadamy w samouwielbienie. Dokładamy wielkich starań do tego, aby Klienci naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika wychodzili z długów. Bez wątpienia odzyskanie równowagi finansowej jest tym, o czym marzą zadłużeni.

RK Recovery przegrywa w sądzie proces o zapłatę

Nasza Klientka z każdą zamkniętą przez nas sprawą, zmniejsza swoje zadłużenie. Istotnie i tym razem sukcesem zakończyliśmy oddłużanie procesowe. Podważyliśmy zasadność powództwa RK Recovery i sąd wydał wyrok oddalający.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Kancelarie oddłużeniowe

Inna ostatnio wygrana sprawa z Rk Recovery:

Kancelarie oddłużeniowe