Skuteczne oddłużanie z pożyczek pozabankowych

Bezsprzecznie skuteczne oddłużanie z pożyczek pozabankowych i innych długów, powiedzie się, ale tylko ze specjalistyczną pomocą prawną. Oczywiście właśnie taką otrzymała Pani Anita, którą pozwała Kancelaria Prawna-Inkaso WEC. Istotnie nasz zespół ekspertów w oddłużaniu działa w wielu sprawach Klientki, ale dzisiaj przedstawimy zakończenie tego sporu. Z pewnością po tym jak sąd wydał i doręczył pozwanej nakaz zapłaty, jedynie oddłużanie procesowe miało sens. Niewątpliwie na tym etapie trzeba bronić się przed podniesionym powództwem. Ze względu na wyżej wymienione fakty, wdaliśmy się w spór, podważając we wniesionym sprzeciwie od nakazu zapłaty, zasadność całego roszczenia. W rezultacie sędzia podzielił nasze stanowisko i wydał wyrok. Oddalił powództwo Kancelarii Prawnej-Inkaso WEC.

Powód: Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 1.757,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Prowadzimy skuteczne oddłużanie z pożyczek pozabankowych

Nie łudźcie się Państwo, że każdy mecenas profesjonalnie prowadzi sprawę o zapłatę. Istotnie trafiają do nas zadłużeni, którym wcześniej mówiono w innych kancelariach, że z ich długami nic nie da się zrobić. Rzeczywiście prawnik udzielający im porady powiedział, że jedyne rozwiązanie jakie widzi, to spłata całego zadłużenia. W związku z tym, po konsultacji prawnej w Portalu Dłużnika, nie mogli uwierzyć, że wychodzenie z długów wygląda zupełnie inaczej. Przede wszystkim w naszej kancelarii prowadzimy skuteczne oddłużanie z pożyczek pozabankowych, kredytów i innych długów. Istotnie cały nasz zespół tworzą doświadczeni eksperci, którzy doskonale znają tematy związane z długami. Dlatego podejmowane przez nich działania prawne są efektywne i realnie zmniejszają zadłużenia Klientów. Każdy nasz krok jest przemyślany, przeanalizowany i zaplanowany po to, aby pomagać a nie szkodzić.

Klientka Portalu Dłużnika wygrywa spór o zapłatę z Kancelarią Prawną-Inkaso WEC

Podejmujemy się obrony Pani Anity przed pozwem Kancelarii Prawnej-Inkaso WEC. Bez wątpienia wniesiony sprzeciw od nakazu zapłaty, zadziałał na korzyść naszej Klientki. Powództwo WEC upadło w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Skuteczne oddłużanie z pożyczek pozabankowych

Inna ostatnio wygrana sprawa z WEC:

Skuteczne oddłużanie z pożyczek pozabankowych