Oddłużanie firmy w naszej kancelarii

Pracujemy po to, aby pomagać Tym, którzy wpadli w długi. Dlatego oddłużanie firmy w naszej kancelarii, jak i pomoc osobom prywatnym, to nasza misja. Istotnie mamy wielu Klientów i każdy z nich ma inne długi. W związku z tym, że jesteśmy wszechstronni, jeżeli chodzi o oddłużanie, także Pan Karol znalazł u nas profesjonalną pomoc prawną. Istotnie reprezentowaliśmy go w sądzie w sprawie z powództwa Ultimo Portfolio Investment. Rzeczywiście wierzyciel wtórny dochodził od niego zapłaty 3.125,00 zł, ale czy te pieniądze były mu należne? Oczywiście, że nie i wykazaliśmy to wnosząc merytorycznie uzasadniony sprzeciw od nakazu zapłaty. W rezultacie sędzia rozstrzygający w tym sporze, uznał nasze stanowisko za słuszne. Powództwo Ultimo zostało oddalone w całości.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 3.125,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Skuteczne oddłużanie firmy w naszej kancelarii Portal Dłużnika

Podejmujemy wiele czynności prawnych, które mają na celu wyprowadzanie naszych Klientów z długów. Niewątpliwie pomagamy osobom prywatnym, ale także oddłużanie firmy w naszej kancelarii przebiega w profesjonalny sposób. Istotnie naszymi Klientami nie są tylko osoby fizyczne, ale także te, prowadzące działalność gospodarcza. Przede wszystkim należy zaznaczyć, że zespół Portalu Dłużnika działa na rzecz wszystkich, którzy mają kłopoty finansowe. Godnym uwagi jest fakt, że dla naszej wyspecjalizowanej w oddłużaniu kadry, nie ma znaczenie czy działa na rzecz Pana Kowalskiego, czy przedsiębiorcy. Bez wątpienia specjalizujemy się w oddłużaniu i właśnie tego typu problemy rozwiązujemy. Z pewnością każdy, kto stracił płynność finansową, może zwrócić się do naszych ekspertów po pomoc prawna. W związku z tym, jeżeli masz tego typu kłopoty, nie brnij dalej w długi, tylko skontaktuj się z Portalem Dłużnika.

Skuteczna obrona przed pozwem Ultimo Portfolio Investment

Pan Karol wie, że zawsze może liczyć na naszą pomoc w oddłużaniu. Istotnie i sprawie prezentowanej dzisiaj, spisaliśmy się na medal. Sąd oddalił w całości powództwo Ultimo Portfolio Investment.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie firmy w naszej kancelarii

Inna ostatnio wygrana sprawa z Ultimo:

Oddłużanie firmy w naszej kancelarii