Szybkie pożyczki i spirala zadłużenia

Szybkie pożyczki i spirala zadłużenia, która powstała w wyniku ich zaciągania, przyczyniła się do tego, że Pan Jerzy stracił płynność finansową. W przeciwieństwie do wielu innych zadłużonych, postanowił działać. Istotnie jeszcze zanim sprawy zaczęły trafiać do sądu, skontaktował się z naszą kancelarią oddłużeniową i została naszym Klientem. Bez wątpienia od tej chwili jego sytuacja się zmieniła, ponieważ nie musiał się już martwić, co należy robić. Istotnie to my pilnowaliśmy wszystkiego, a jego zadnie polegało na dostarczaniu dokumentów spraw, w których został wydany nakaz zapłaty. Oczywiście tak zrobił, kiedy otrzymał sądową przesyłkę poleconą w sprawie z Alektum Capital. W rezultacie wnieśliśmy sprzeciw i wygraliśmy ten spór. Sąd oddalił w całości powództwo wierzyciela wtórnego.

Powód: Efficenter Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 2.012,45 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Szybkie pożyczki i spirala zadłużenia to bardzo poważny problem. Pomożemy Ci wyjść z długów

Bardzo dobrze, że zadłużone osoby decydują się na korzystanie z naszej specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu. Z pewnością dzięki temu dają sobie realną szansę na wyjście z długów. Bez wątpienia szybkie pożyczki i spirala zadłużenia to poważny problem, z którym w żaden sposób nie poradziliby sobie sami. Dlatego jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że możemy działać na rzecz naszych Klientów i skutecznie pomagać w wychodzeniu z długów. Istotnie podejmując czynności oddłużeniowe, udowadniamy, że bardzo często podmiot podający się za wierzyciela, tak naprawdę wcale nim nie jest. Bo, co to za wierzyciel, który nie potrafi wykazać istnienia długu, zawarcia umowy lub nie posiada legitymacji procesowej czynnej. W związku z tym, nie poddawajcie się, kiedy sąd doręczy Wam nakaz zapłaty. Brońcie się z naszą pomocą, a naprawdę możecie dużo zyskać.

Klient Portalu Dłużnika wygrywa w sądzie z Efficenter

Za nami kolejny proces o zapłatę zakończony sukcesem. Istotnie i tym razem skutecznie wykazaliśmy niezasadność powództwa Efficenter. Roszczenie wierzyciela wtórnego upadło w sądzie w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Szybkie pożyczki i spirala zadłużenia

Inna ostatnio wygrana sprawa z Efficenter:

Szybkie pożyczki i spirala zadłużenia