Sprawne i profesjonalne oddłużanie

Chcesz się bronić przed pozwami o zapłatę? Bezsprzecznie właśnie dla Ciebie proponujemy sprawne i profesjonalne oddłużanie w naszej kancelarii w Łodzi. Przede wszystkim, jeżeli chcesz skorzystać z naszej pomocy prawnej, musisz tak jak Pani Justyna zadzwonić do Portalu Dłużnika. Oczywiście możesz też napisać na nasz adres mailowy pomoc@portal-dluznika.pl lub skorzystać z formularza kontaktowego, który znajduje się na naszej stronie. Istotnie pozwana przez Prokura nawiązała z nami współpracę i teraz reprezentujemy ją w sądzie. Z pewnością w sprawie z powództwa funduszu sekurytyzacyjnego, skutecznie wykazaliśmy niezasadność podniesionego roszczenia. W rezultacie sąd oddalił w całości pozew Prokura.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 3.771,19 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Prowadzimy sprawne i profesjonalne oddłużanie w naszej kancelarii w Łodzi dla zadłużonych z całego kraju

Zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy podejmują działania, które pozwalają na wyjście z długów. Ale nie mamy zamiaru ukrywać, że cieszy nas, że coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie ze specjalistycznej pomocy prawnej. Istotnie w naszej kancelarii w Łodzi prowadzimy sprawne i profesjonalne oddłużanie dla Klientów z całej Polski. Z pewnością każdy zadłużony może nawiązać z nami współpracę i przekazywać do nas swoje sprawy. Przede wszystkim zachęcamy do podejmowania takich działań, ponieważ pozwolą one Państwu uporządkować trudną sytuację finansową. Bez wątpienia powrót do finansowej równowagi może zająć trochę czasu, ale im szybciej zaczniecie oddłużanie, tym prędzej zapomnicie o długach. W związku z tym, nie czekajcie na cud, tylko weźcie byka za rogi i przekażcie sprawy w nasze ręce. Zapraszamy do kontaktu z ekspertami w oddłużaniu z Portalu Dłużnika.

Wygrywamy w sądzie spór o zapłatę z powództwa Prokura

Pamiętaj, że to Ty musisz wykazać niezasadność powództwa. Oczywiście w prezentowanej sprawie, nasz mecenas zrobił to w imieniu Klientki. W wyniku wniesionego sprzeciwu od nakazu zapłaty, zapadł wyrok oddalający powództwo Prokura.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Sprawne i profesjonalne oddłużanie

Inna ostatnio wygrana sprawa z Prokura:

Sprawne i profesjonalne oddłużanie