Pętla chwilówek i pożyczka na oddłużenie

Pozwana o zapłatę przez Efficenter, wierzyła, że zaciągniecie nowego zobowiązania, pomoże uporać się z długami. Niestety w jej przypadku pętla chwilówek i pożyczka na oddłużenie, przyczyniły się do wzrostu zadłużenia. W rezultacie to, co miało ją uratować, spowodowało kumulację problemów. W związku z tym, nie miała pieniędzy na spłatę starych zobowiązań, ani tego nowego. Finalnie część pożyczek zmieniła wierzyciela i do sądu zaczęły spływać pozwy. Istotnie jednym z nabywców wierzytelność, była wspomniana wyżej spółka Efficenter, która dochodziła procesowo zapłaty 2.704,72 zł. Przede wszystkim pozwana po odebraniu nakazu zapłaty zwróciła się po pomoc prawną w oddłużaniu do naszej kancelarii. W wyniku podjętych czynności prawnych, sąd wydał wyrok, gdzie oddalił w całości powództwo Efficenter.

Powód: Efficenter Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 2.704,72 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Pętla chwilówek i pożyczka na oddłużenie tylko pogłębią istniejący dług

Zapamiętaj, że kiedy wpadniesz w spiralę zadłużenia, jedynym sposobem na wyjście z długów, będzie skorzystanie ze specjalistycznej pomocy prawnej. Z pewnością nie możesz dalej sięgać po nowe finansowanie, ponieważ tylko pogrążysz się jeszcze bardziej. Bezsprzecznie pętla chwilówek i pożyczka na oddłużenie to najgorsze z możliwych rozwiązań. Istotnie w naszej kancelarii mamy mnóstwo Klientów, którzy próbowali właśnie w ten sposób, ratować się z opresji. Niestety nie skończyło się to dla nich dobrze, bowiem nowe zobowiązanie nie tylko nie pozwoliło na spłatę posiadanych już długów, ale dodatkowo ich obciążyło. Dlatego, kiedy masz trudności ze splata pożyczek czy kredytów, zasięgnij konsultacji prawnej w naszej kancelarii Portal Dłużnika. Przede wszystkim pomożemy Ci, uporać się z powstałym i unikniesz rolowania długu.

Efficenter przegrywa w sądzie z Klientką Portalu Dłużnika

A dzisiaj przed Państwem finał sporu, w którym nasz mecenas reprezentował pozwaną przez Efficenter. Oczywiście wnosząc sprzeciw od sądowego nakazu zapłaty, podniesiono argumenty, wskazujące na niezasadność tego powództwa. W rezultacie zapadł wyrok, oddalający roszczenie Efficenter.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pętla chwilówek i pożyczka na oddłużenie

Pętla chwilówek i pożyczka na oddłużenie