Sprzeciw od nakazu zapłaty pozwala wygrać spór o zapłatę

Najczęściej zadłużeni szukają pomocy w naszej kancelarii oddłużeniowej, kiedy ich sprawy są już na etapie procesowym. Istotnie nie dziwimy się temu, gdyż wówczas naprawdę potrzebują specjalistycznej pomocy prawnej. Z pewnością wyjątkiem od tej reguły jest Pani Maria, która nawiązała z nami współpracę dużo wcześniej. Bez wątpienia to też jest bardzo dobry sposób, aby zapewnić sobie spokój już na wcześniejszym etapie. Do rozwiązania mamy wiele zagadnień, ale tym razem reprezentowaliśmy Klientkę w sporze z powództwa Alektum Capital. Niewątpliwie wniesiony sprzeciw od nakazu zapłaty pozwala na skuteczna obronę przed pozwem powoda. Bezsprzecznie w prezentowanej dzisiaj sprawie, właśnie to pismo procesowe zadecydowało o sukcesie. W wyniku podjętych czynności prawnych, sąd oddalił w całości roszczenie Alektum Capital.

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu: 1.700,58 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Sprzeciw od nakazu zapłaty pozwala na skuteczną obronę przed pozwem o zapłatę

Nie ma odrobiny przesady w słowach, że jesteśmy dla zadłużonych przysłowiową, ostatnią deską ratunku. Blisko z połowa naszych Klientów kontaktuje się z nami wówczas, kiedy dosłownie ma nóż na gardle. Z pewnością my wiemy, że terminowo wniesiony sprzeciw od nakazu zapłaty pozwala na przedstawienie swojego stanowiska w sprawie. Bezsprzecznie profesjonalne wykonanie tej czynność, daje duże szanse na osiągnięcie sukcesu procesowego. Chociaż większość pozywanych zna termin na wniesienie tego pisma procesowego, bywa, że proszą nas o pomoc dosłownie w ostatniej chwili. Oczywiście, gdy jest jeszcze na to czas, nie odmawiamy i przyjmujemy sprawę. Istotnie po upływie 14- sto dniowego terminu, przy prawidłowym doręczeniu, niestety nie podejmujemy się obrony, gdyż wiemy, że taki sprzeciw zostanie odrzucony przez sąd. Dlatego nie czekaj do ostatniej chwili daj sobie szansę na skuteczną obronę.

Wygrywamy w sądzie proces z powództwa Alektum Capital

A my wygrywamy dla naszej Klientki kolejny proces o zapłatę. Tym razem wygrywamy w sądzie z Alektum Capital.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Sprzeciw od nakazu zapłaty pozwala

Inna ostatnio wygrana sprawa z Alektum Capital:

Sprzeciw od nakazu zapłaty pozwala

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy