Kompetentne oddłużanie w Łodzi z Portalem Dłużnika

Pamiętaj, że rolowanie długu nie doprowadzi Cię do niczego dobrego. Istotnie przekonała się o tym Pani Dagmara, która została pozwana przez Invest Incaso o zapłatę 8.098,51 zł. Kobieta robiła to, co większość zadłużonych, czyli zaciągała nowe pożyczki na spłatę tych posiadanych. W rezultacie tak się zaplątała, że nawet nie wiedziała ile posiada zobowiązań. Z pewnością także dokonywane przedłużenia i refinansowania w żaden sposób jej nie pomagały, ale pogarszały zaistniałą sytuację. Bez wątpienia dopiero nakaz zapłaty doręczony jej przez sąd, był jak zimny prysznic. Wówczas zrozumiała, że nadszedł najwyższy czas, aby skorzystać z pomocy specjalistów. Oczywiście prowadzone przez naszych mecenasów kompetentne oddłużanie w Łodzi, gdzie znajduje się nasza siedziba, przynosi wymierne efekty. Reprezentowaliśmy Klientkę w sporze z Invest Incaso i sąd oddalił w całości powództwo wierzyciela wtórnego.

Powód: Invest Incaso S.A. Sp.k.
Wartość przedmiotu sporu: 8.098,51 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Kompetentne oddłużanie w Łodzi w naszej kancelarii prawnej Portal Dłużnika

Wszystkie działania podejmowane na rzecz zadłużonych, mają na celu niwelowanie powstałego długu. Bez wątpienia kompetentne oddłużanie w Łodzi, prowadzone przez zespół Portalu Dłużnika, pozwala naszym Klientom na powrót do finansowej równowagi. Przede wszystkim, aby proces wychodzenia z długów okazał się efektywny, musi zostać umiejętnie zaplanowany. Z pewnością osoby podejmujące się tego zadania, muszą naprawdę wiedzieć, o co tak naprawdę chodzi w oddłużaniu. Bezsprzecznie jest to bardzo wymagające zadanie, które musi opierać się na specjalistycznej wiedzą i umiejętnościach. Niewątpliwie bez tego nie mamy, co marzyć, że prowadzone oddłużanie zakończy się sukcesem. Godne uwagi jest to, że my wiemy jak to wszystko powinno wyglądać. Dlatego możecie Państwo bez obaw, zwracać się do nas po pomoc prawną w oddłużaniu.

Skuteczna obrona przed pozwem Invest Incaso

W prezentowanej sprawie, wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty i wykazaliśmy niezasadność powództwa Invest Incaso. W rezultacie sąd oddalił w całości roszczenie powoda.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Kompetentne oddłużanie w Łodzi

Inna ostatnio wygrana sprawa z Invest Incaso:

Kompetentne oddłużanie w Łodzi

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy