Kompetentne oddłużanie w Łodzi z Portalem Dłużnika

Pamiętaj, że rolowanie długu nie doprowadzi Cię do niczego dobrego. Istotnie przekonała się o tym Pani Dagmara, która została pozwana przez Invest Incaso o zapłatę 8.098,51 zł. Kobieta robiła to, co większość zadłużonych, czyli zaciągała nowe pożyczki na spłatę tych posiadanych. W rezultacie tak się zaplątała, że nawet nie wiedziała ile posiada zobowiązań. Z pewnością także dokonywane przedłużenia i refinansowania w żaden sposób jej nie pomagały, ale pogarszały zaistniałą sytuację. Bez wątpienia dopiero nakaz zapłaty doręczony jej przez sąd, był jak zimny prysznic. Wówczas zrozumiała, że nadszedł najwyższy czas, aby skorzystać z pomocy specjalistów. Oczywiście prowadzone przez naszych mecenasów kompetentne oddłużanie w Łodzi, gdzie znajduje się nasza siedziba, przynosi wymierne efekty. Reprezentowaliśmy Klientkę w sporze z Invest Incaso i sąd oddalił w całości powództwo wierzyciela wtórnego.

Powód: Invest Incaso S.A. Sp.k.
Wartość przedmiotu sporu: 8.098,51 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Kompetentne oddłużanie w Łodzi w naszej kancelarii prawnej Portal Dłużnika

Wszystkie działania podejmowane na rzecz zadłużonych, mają na celu niwelowanie powstałego długu. Bez wątpienia kompetentne oddłużanie w Łodzi, prowadzone przez zespół Portalu Dłużnika, pozwala naszym Klientom na powrót do finansowej równowagi. Przede wszystkim, aby proces wychodzenia z długów okazał się efektywny, musi zostać umiejętnie zaplanowany. Z pewnością osoby podejmujące się tego zadania, muszą naprawdę wiedzieć, o co tak naprawdę chodzi w oddłużaniu. Bezsprzecznie jest to bardzo wymagające zadanie, które musi opierać się na specjalistycznej wiedzą i umiejętnościach. Niewątpliwie bez tego nie mamy, co marzyć, że prowadzone oddłużanie zakończy się sukcesem. Godne uwagi jest to, że my wiemy jak to wszystko powinno wyglądać. Dlatego możecie Państwo bez obaw, zwracać się do nas po pomoc prawną w oddłużaniu.

Skuteczna obrona przed pozwem Invest Incaso

W prezentowanej sprawie, wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty i wykazaliśmy niezasadność powództwa Invest Incaso. W rezultacie sąd oddalił w całości roszczenie powoda.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Kompetentne oddłużanie w Łodzi

Inna ostatnio wygrana sprawa z Invest Incaso:

Kompetentne oddłużanie w Łodzi