Pożyczka pozabankowa to złe rozwiązanie

Uwierzcie nam Państwo, że pożyczka pozabankowa to złe rozwiązanie, kiedy mamy problemy finansowe, Istotnie czasami lepiej zapłacić po terminie rachunek za prąd czy gaz, niż od razu sięgać po tego typu finansowanie. Z pewnością przekonała się o tym pozwana przez Profi Credit, która chciała zachować terminowość płatności rachunków. Oczywiście na początku, kiedy miała jeszcze pieniądze z udzielonego finansowania, radziła sobie ze spłatą. Jednak, gdy została z samą pensją, niestety sytuacja się skomplikowała. W rezultacie zaczęła zalegać ze spłatą i firma pożyczkowa wypowiedziała umowę. Ponieważ kobieta nie zapłaciła kwoty, której się domagano, wniesiono do sądu pozew o zapłatę. W związku z tym, został wydany i doręczony nakaz zapłaty. Finalnie dzięki naszej pomocy prawnej, sąd znacząco ograniczył powództwo Profi Credit. Klientka zapłaci 3.096,00 zł, zamiast dochodzonych 12.845,62 zł.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 12.845,62 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Zasądzono 3.096,00 zł, oddalenie powództwa w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu

Pożyczka pozabankowa to złe rozwiązanie i nie pomoże Ci w kłopotach finansowych

Martwi nas fakt, że Polacy tak chętnie sięgają po oferty finansowań, które są dostępne w Internecie. Niewątpliwie z tego powodu tak wielu wpada w długi ze spłatą, których sobie nie radzą. Bezsprzecznie pożyczka pozabankowa to złe rozwiązanie, kiedy mamy chwilowe kłopoty finansowe. Z pewnością nie musimy wcale od razu łapać się tego rozwiązania, gdyż można poszukać innych, korzystniejszych wyjść z sytuacji. Przede wszystkim trzeba spróbować zmniejszyć swoje wydatki, a w razie potrzeby poszukać dodatkowej pracy. Bez wątpienia także opłacając czynsz, rachunek za gaz lub prąd kilka dni po terminie, nie przysporzymy sobie wielkich kłopotów. Istotnie przy kolejnym rachunku zostaniemy obciążeni małą kwotą za opóźnienie, którą bez problemu zapłacimy. Dlatego zanim klikniesz „wypłać”, zastanów się czy warto.

Sąd ogranicza powództwo Profi Credit

W prezentowanej sprawie z powództwa Profi Credit, sędzia zasądza dopłatę do niespłaconego kapitału pożyczki, W rezultacie oddala z dochodzonej pozwem kwoty aż 9.749,62 zł.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pożyczka pozabankowa to złe rozwiązanie

Inna ostatnio wygrana sprawa z Profi Credit:

Pożyczka pozabankowa to złe rozwiązanie