Rzetelna pomoc w oddłużaniu osób fizycznych

Każde niespłacone zgodnie z zapisami w umowie zobowiązanie, może spowodować poważne konsekwencje dla konsumenta. Istotnie w prezentowanej dzisiaj sprawie, roszczenie z umowy pożyczki, którego zapłaty dochodziło Ultimo Portfolio Investment, trafiło do sądu. Bez wątpienia rzetelna pomoc w oddłużaniu osób fizycznych, której udzieliliśmy Pani Katarzynie sprawiła, że kobieta wyszła z tego obronną ręką. Oczywiście zanim zajęliśmy stanowisko w sprawie, musieliśmy dokładnie przeanalizować wszystkie dostępne dokumenty. Z pewnością nasze doświadczenie i umiejętności w oddłużaniu pozwoliły na podniesienie trafnych argumentów. Z pewnością przemówiły one do sędziego rozstrzygającego w tym sporze, ponieważ uznał je za zasadne. W rezultacie wydał wyrok na korzyść naszej Klientki. Powództwo Ultimo Portfolio Investment upadło w całości.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 2.573,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Portal Dłużnika to rzetelna pomoc w oddłużaniu osób fizycznych

Praca całego zespołu Portalu Dłużnika, polega na udzielaniu pomocy prawnej osobom, które wpadły w długi. Z pewnością nasza rzetelna pomoc w oddłużaniu osób fizycznych, uratowała wielu zadłużonych przed komornikiem i pozwoliła im, zacząć nowe, lepsze życie. Bez wątpienia posiadanie długów, burzy spokój każdej rodziny i bywa, ze może doprowadzić do jej rozpadu. Z pewnością najczęściej dzieje się tak, kiedy zadłużony po prostu nic nie robi i liczy na to, że jakoś to się samo poukłada. Niestety tutaj nie ma taryfy ulgowej dla nikogo i wierzyciele nie odpuszczają. W rezultacie sprawy trafiają do sądów, które najczęściej wydają nakazy zapłaty. Niewątpliwie chowanie głowy w piasek, sprowadza na dłużnika jeszcze większe kłopoty w postaci egzekucji komorniczej. Istotnie w przypadku większych długów może on stracić dorobek swojego życia. Dlatego nie poddawaj się i walcz z pomocą specjalistów z Portalu Dłużnika.

Skutecznie bronimy w sprawie z Ultimo Portfolio Investment

Nie ignoruj wierzyciela i broń się z pomocą ekspertów w oddłużaniu z naszej kancelarii. Oczywiście tak zrobiła pozwana przez Ultimo Portfolio Investment i wygrała proces w sądzie.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Rzetelna pomoc w oddłużaniu osób fizycznych

Inna ostatnio wygrana sprawa z Ultimo:

Rzetelna pomoc w oddłużaniu osób fizycznych