Rzetelna pomoc w oddłużaniu osób fizycznych

Każde niespłacone zgodnie z zapisami w umowie zobowiązanie, może spowodować poważne konsekwencje dla konsumenta. Istotnie w prezentowanej dzisiaj sprawie, roszczenie z umowy pożyczki, którego zapłaty dochodziło Ultimo Portfolio Investment, trafiło do sądu. Bez wątpienia rzetelna pomoc w oddłużaniu osób fizycznych, której udzieliliśmy Pani Katarzynie sprawiła, że kobieta wyszła z tego obronną ręką. Oczywiście zanim zajęliśmy stanowisko w sprawie, musieliśmy dokładnie przeanalizować wszystkie dostępne dokumenty. Z pewnością nasze doświadczenie i umiejętności w oddłużaniu pozwoliły na podniesienie trafnych argumentów. Z pewnością przemówiły one do sędziego rozstrzygającego w tym sporze, ponieważ uznał je za zasadne. W rezultacie wydał wyrok na korzyść naszej Klientki. Powództwo Ultimo Portfolio Investment upadło w całości.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 2.573,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Portal Dłużnika to rzetelna pomoc w oddłużaniu osób fizycznych

Praca całego zespołu Portalu Dłużnika, polega na udzielaniu pomocy prawnej osobom, które wpadły w długi. Z pewnością nasza rzetelna pomoc w oddłużaniu osób fizycznych, uratowała wielu zadłużonych przed komornikiem i pozwoliła im, zacząć nowe, lepsze życie. Bez wątpienia posiadanie długów, burzy spokój każdej rodziny i bywa, ze może doprowadzić do jej rozpadu. Z pewnością najczęściej dzieje się tak, kiedy zadłużony po prostu nic nie robi i liczy na to, że jakoś to się samo poukłada. Niestety tutaj nie ma taryfy ulgowej dla nikogo i wierzyciele nie odpuszczają. W rezultacie sprawy trafiają do sądów, które najczęściej wydają nakazy zapłaty. Niewątpliwie chowanie głowy w piasek, sprowadza na dłużnika jeszcze większe kłopoty w postaci egzekucji komorniczej. Istotnie w przypadku większych długów może on stracić dorobek swojego życia. Dlatego nie poddawaj się i walcz z pomocą specjalistów z Portalu Dłużnika.

Skutecznie bronimy w sprawie z Ultimo Portfolio Investment

Nie ignoruj wierzyciela i broń się z pomocą ekspertów w oddłużaniu z naszej kancelarii. Oczywiście tak zrobiła pozwana przez Ultimo Portfolio Investment i wygrała proces w sądzie.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Rzetelna pomoc w oddłużaniu osób fizycznych

Inna ostatnio wygrana sprawa z Ultimo:

Rzetelna pomoc w oddłużaniu osób fizycznych

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy