Pomoc prawna przy oddłużaniu

W przypadku pozwanej przez Ultimo Portfolio Investment, udzielona przez naszego mecenasa pomoc prawna przy oddłużaniu, okazała się bezcenna. Istotnie Pani Klara została uwolniona od długu w wysokości 7.500,00 zł, którego zapłaty dochodził w sądzie wierzyciel wtórny. W związku z tym, że kobieta po odebraniu sądowego nakazu zapłaty, nawiązała współpracę z naszą kancelarią, mogła liczyć na pomoc profesjonalistów. Dlatego też teraz może cieszyć się z sukcesu i nie zamartwiać się, że egzekucją długu zajmie się komornika. Przede wszystkim ponownie pokazujemy, że naprawdę można wygrać w sądzie z pozywającym o zapłatę. Oczywiście należy przekazać swoją reprezentację mecenasowi, który specjalizuje się w sprawach związanych z długami. A tylko tacy eksperci tworzą zespół Portalu Dłużnika.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 7.500,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Profesjonalna pomoc prawna przy oddłużaniu jest niezbędna, kiedy chcesz wyjść z długów

Chcesz spełniać swoje marzenia i często nie liczysz się z kosztami. Oczywiście nie ma nic złego w zdobywaniu nowych doświadczeń, ale z wydawaniem pieniędzy trzeba zachować umiar. Bez wątpienia nieroztropność w tym zakresie spowoduje, że napytamy sobie biedy. Istotnie musimy mieć świadomość, że nadmierne obciążenie budżety kredytami i pożyczkami pozabankowymi, ściągnie na nas długi. Z pewnością ich spłata stanie się niemożliwa ze względu na brak pieniędzy i zacznie się windykacyjny koszmar. Niewątpliwie wierzyciele nie zapominają o długach swoich Klientów i zaczną wnosić do sądów pozwy o zapłatę. W wyniku tych czynności, najczęściej wydawane są nakazy zapłaty, które następnie sąd doręcza pozywanym. Niewątpliwie wówczas konieczna staje się profesjonalne pomoc prawna przy oddłużaniu, której udzielą Państwu mecenasi z Portalu Dłużnika.

Klientka Portalu Dłużnika wygrywa w sądzie z Ultimo Portfolio Investment

Mecenas z naszej kancelarii oddłużeniowej reprezentował w sadzie pozwaną przez Ultimo Portfolio Investment. W wyniku skutecznie wniesionego sprzeciwu od nakazu zapłaty, sąd wydał wyrok oddalający w całości powództwo wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pomoc prawna przy oddłużaniu

Inna ostatnio wygrana sprawa z Ultimo:

Pomoc prawna przy oddłużaniu