Sądowy nakaz zapłaty

Pani Aleksandrze doręczono sądowy nakaz zapłaty. Istotnie kobieta osobiście odebrała przesyłkę poleconą i jak sama nam powiedziała, bardzo się przestraszyła. Przede wszystkim widniejąca na nakazie kwota była zupełnie poza jej zasięgiem, więc spłata zupełnie nie wchodziła w grę. W związku z tym, zadzwoniła do naszej kancelarii oddłużeniowej i zapytała czy możemy jej pomóc. Oczywiście zajęliśmy się sprawą z powództwa Svea Ekonomi Cyprus i reprezentowaliśmy pozwaną o zapłatę 6.044,00 zł. Z pewnością powód liczył na to, że kobietą nie podejmie obrony i pieniądze trafią na jego konto. Niewątpliwe wszystko potoczyło się inaczej, ponieważ nasz mecenas wniósł sprzeciw od nakazu zapłaty. W rezultacie przedstawione argumenty skutecznie podważyły zasadność roszczenia i sąd oddalił w całości powództwo Svez Ekonomi Cyprus.

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu: 6.044,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Odebrałeś sądowy nakaz zapłaty i nie wiesz, co dalej robić? Skontaktuj się z naszą kancelarią oddłużeniową

Przerażenie zadłużonych osób sięga zenitu, kiedy odbierają przesyłkę z sądu. Bez wątpienia wówczas dociera do nich, że niebawem mogą mieć na karku komornika. Istotnie sądowy nakaz zapłaty to nie straszak od windykacji, ale orzeczenie sądu nakazujące dokonanie płatności na rzecz pozywającego. Oczywiście oprócz pretensji głównej, dłużnik zostaje zobowiązany do zapłaty ustawowych odsetek za opóźnienie i kosztów procesu. W związku z tym, kwota długu znacząco się powiększa. Dlatego, aby zapobiec uprawomocnieniu się nakazu i uniknąć komornika, skontaktuj się z naszą kancelarią oddłużeniową. Niewątpliwie przekazanie sprawy do Portalu Dłużnika, pozwoli na obronę przed podniesionym roszczeniem. Istotnie najpierw przeanalizujemy wszystkie dostępne dokumenty, a potem wniesiemy merytorycznie uargumentowany sprzeciw. Bez sprzecznie jesteśmy ekspertami w tego typu sprawach i zawsze podejmujemy działania w kierunku oddłużenia Klienta.

Sąd oddala powództwo Svea Ekonomi Cyprus

W prezentowanej sprawie, nakaz zapłaty stracił swoją moc po tym, jak skutecznie wnieśliśmy sprzeciw. W wyniku tej czynności, sąd uznał powództwo Svea Ekonomi Cyprus za niezasadne.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

sądowy nakaz zapłaty

Inna ostatnio wygrana sprawa z Svea:

sądowy nakaz zapłaty

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy