Oddłużanie to sposób na wyjście z długów

Jeżeli wpadłeś w długi tak jak Pani Milena, skontaktuj się z naszą kancelarią prawną. Bez wątpienia profesjonalne oddłużanie to sposób na wyjście z długów, a dzięki naszym specjalistom wrócisz do finansowej równowagi. Istotnie pozwana przez Ultimo Portfolio Investment, może znowu cieszyć się z sukcesu. Z pewnością dzięki swojemu pełnomocnikowi, kolejny raz wygrała w sądzie proces o zapłatę. I tym razem skutecznie wykazał niezasadność podniesionego roszczenie, które wynosiło 6.446,00 zł. Bez wątpienia wierzyciel wtórny nie wykazał właściwie zawarcia umowy pożyczki, jak i też wysokości dochodzonego długu. W rezultacie nasz mecenas miał mocne podstawy, aby podważyć całe powództwo. Sędzia orzekający w tej sprawie, wydał wyrok oddalający roszczenie Ultimo Portfolio Investment.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 6.446,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Oddłużanie to sposób na wyjście z długów. Skontaktuj się z naszą kancelarią Portal Dłużnika

Podmioty zajmujące się skupowaniem długów, nie nabywają pojedynczych wierzytelności. Ze względu na fakt zakupu całego, dużego pakietu, znajdą się tam także takie zobowiązania, które zostały już spłacone. Z pewnością podczas cesji nie wszystkie dokumenty trafiają do wierzyciela wtórnego, jak i sama cesja może budzić zastrzeżenia. Niewątpliwie brak legitymacji procesowej czynnej powoda, dyskwalifikuje go, jako wierzyciela. Dlatego zawsze, kiedy zostaniesz pozwany, musisz się bronić. Oczywiście w takiej sytuacji, profesjonalne oddłużanie to sposób na wyjście z długów. W związku z tym, nawiąż współpracę z naszą kancelarią, która jest jedną z najlepszych w Polsce. Bezsprzecznie nasi specjaliści w oddłużaniu zrobią wszystko, aby Twoje zadłużenie zmniejszało się i w końcu zniknęło. Nie podlega dyskusji, że jesteśmy skuteczni, a podejmowane czynności prawne, przynoszą wymierne rezultaty.

Klientka Portalu Dłużnika wygrywa w sądzie z Ultimo Portfolio Investment

Czujemy satysfakcję z dobrze wykonanej pracy, a nasza Klientka nie musi obawiać się egzekucji komorniczej. W wyniku skutecznie wniesionego sprzeciwu od nakazu zapłaty, sąd oddalił powództwo Ultimo.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie to sposób na wyjście z długów

Inna ostatnio wygrana sprawa z Ultimo:

oddłużanie to sposób na wyjście z długów