Chciałabym wyjść z długów i szukam pomocy

Kiedy Pani Bożena wpadła w spiralę zadłużenia, w jej głowie kłębiły się różne myśli. Oczywiście to, że chciałabym wyjść z długów, zdecydowanie wysuwała się na pierwszy plan. W związku z tym, zaczęła intensywnie szukać pomocy prawnej, ponieważ w domu miała już nakaz zapłaty wydany na rzecz Prokura. Istotnie nie miała czasu do stracenia, a z pomocą przyszedł jej Internet i wyszukiwarka Google. Wpisała tam hasło „kancelaria oddłużeniowa” i bez najmniejszego problemu znalazła nasz Portal Dłużnika. Niewątpliwie po rozmowie z jednym z naszych ekspertów, przekonała się, że to właśnie nam powinna przekazać swoje oddłużanie. W rezultacie podjęliśmy się obrony pozwanej przez Prokura. W wyniku podjętych czynności prawnych, sąd oddalił w całości powództwo wierzyciela wtórnego.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 8.844,60 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Chciałabym wyjść z długów, ale nie wiem jak to zrobić. Poprowadzimy Twoje oddłużanie

Przełomowym momentem u osoby zadłużonej jest to, kiedy zaczyna zastanawiać się nad oddłużaniem. W związku z tym, coraz częściej myśli o tym, że: „ Chciałbym/chciałabym wyjść z długów, ale mnie wiem, od czego zacząć?” Z pewnością i tutaj najczęściej z pomocą przychodzi Internet. Istotnie wielu Klientów naszej kancelarii oddłużeniowej znalazło w sieci naszą stronę Portal Dłużnika i nawiązało z nami współpracę. Bez wątpienia przekazując do nas swoje sprawy, otrzymujecie Państwo profesjonalną pomoc prawną, ukierunkowaną na wychodzenie z długów. Bezsprzecznie cały nasz zespół działa na rzecz Klientów, którym pomagamy uporządkować ich finanse. Niewątpliwie nie musicie żyć z długami, windykacją i komornikiem. Dzięki nam możecie wyjść na finansową prostą i na nowo, zacząć cieszyć się każdym dniem.

Klientka Portalu Dłużnika wygrywa w sądzie z Prokura

Klientka naszej kancelarii oddłużeniowej, wygrała proces z powództwa Prokura. W rezultacie wykazaliśmy, że dochodzone 8.844,60 zł, jest nienależne funduszowi sekurytyzacyjnemu. Sędzia oddalił w całości roszczenie wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Chciałabym wyjść z długów

Inna ostatnio wygrana sprawa z Prokura NSFIZ:

Chciałabym wyjść z długów