Wiemy jak wyjść z długów

Pozwana przez Alektum Capital o zapłatę 7.462,85 zł, po tym jak odebrała sądowy nakaz zapłaty, potrzebowała pomocy prawnej w oddłużaniu.  Ponieważ była pewna, że my wiemy jak wyjść z długów, nawiązała współpracę z Portalem Dłużnika. Z pewnością ta decyzja zaważyła na dalszym przebiegu prezentowanej dzisiaj sprawy. Bez wątpienia wiedza i umiejętności całego naszego zespołu przyczyniły się do tego, że Pani Iwona odniosła sukces procesowy. Dlatego też zachęcamy do kontaktu z nami także inne osoby, które znajdują się w podobnej sytuacji. Bez wątpienia dzięki czynnościom prawnym podjętym przez pełnomocnika Klientki, ta mogła skutecznie obronić się przed podniesionym roszczeniem. W rezultacie zapadł wyrok, oddalający w całości powództwo Alektum Capital.

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu: 7.462,85 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Wiemy jak wyjść z długów i skutecznie pomożemy Ci uporać się z powstałym zadłużeniem

Naprawdę nie musisz skazywać się na życie z długami i komornikiem, który będzie, co miesiąc zajmował lwią cześć Twojego wynagrodzenia. Przede wszystkim poszukaj kancelarii prawnej, która specjalizuje się w oddłużaniu i ma stabilną pozycję na rynku oddłużeniowym. Z pewnością my wiemy jak wyjść z długów i możemy skutecznie uporać się z Twoim zadłużeniem. Oczywiście musisz dokładnie słuchać naszych wskazówek, a w razie jakichkolwiek wątpliwości, kontaktować się z ekspertami z Portalu Dłużnika. Istotnie cenimy sobie zaangażowanych Klientów, którzy chcą wiedzieć, co dzieje się w ich sprawach. Jednocześnie chcą się uczyć jak uniknąć w przyszłości podobnej, trudnej sytuacji. W związku z tym, nie zwlekaj tylko skontaktuj się z naszą kancelarią i przekonaj się, jak działamy.

Klientka Portalu Dłużnika obroniła się przed pozwem Alektum Capital

Poniżej prezentujemy wyrok wydany przez sąd, który pokazuje jak zakończyła się sprawa naszej Klientki. Oczywiście zadziałaliśmy skutecznie i powództwo Alektum Capital upadło w całości. Niezmiernie cieszymy się, że mogliśmy oddłużyć kolejną osobę.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wiemy jak wyjść z długów

Inna ostatnio wygrana sprawa z Alektum Capital:

Wiemy jak wyjść z długów