Pożyczki online i pętla zadłużenia

Konsultacja prawna w naszej kancelarii oddłużeniowej pozwoliły wskazać Panu Emilowi właściwą drogę. Bez wątpienia pożyczki online i pętla zadłużenia, w którą wpadł, ściągnęły na niech wiele bezsennych mocy. Ponieważ został pozwany przez Eques Pożyczek Dywidendowy i sąd doręczył mu nakaz zapłaty, postanowił zwrócić się do nas po pomoc prawną. Oczywiście zajęliśmy się jego oddłużaniem i prezentowaną dzisiaj sprawę, zakończyliśmy ograniczeniem powództwa funduszu sekurytyzacyjnego. W wyniku wniesionego sprzeciwu od nakazu zapłaty, sąd nakazał zapłatę 2.420,59 zł, zamiast dochodzonych 9.850,00 zł. Istotnie ograniczenie powództwa o 7.429,41 zł jest bardzo korzystne dla naszego Klienta. Zapłaci wierzycielowi to, co rzeczywiście było mu należne.

Powód: Eques Pożyczek Dywidendowy FIZNFS
Wartość przedmiotu sporu: 9.850,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Zasądzono 2.420,59 zł, oddalenie powództwa w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu

Pożyczki online i pętla zadłużenia powodują, że konsumenci nie radzą sobie ze spłatą zobowiązań                

Niestety pożyczki online i pętla zadłużenia są jak brat i siostra. Z pewnością to, co je łączy, nie kojarzy się z czymś dobrym. Bezsprzecznie ten związek ma tragiczne zakończenie, którym jest masa długów. Dlatego pożyczanie pieniędzy w Internecie, naprawdę nie jest niczym dobrym. Bez wątpienia dla własnego spokoju powinniśmy unikać tego typu pożyczek. Prawie zawsze taka przygoda kończy się nieciekawie dla osoby, która bez zastanowienia sięgała po pożyczki udzielane przez podmioty rynku pozabankowego. Przede wszystkim brak solidnego sprawdzania zdolności kredytowej Klienta sprawia, że otrzymując chwilówkę, powiększa już istniejący dług. Chociaż na początku to wszystko jakoś się kręci, niestety z czasem robi się kompletny zator finansowy. Niewątpliwie refinansowania, przedłużenia, rolowanie długu powodują, że zadłużenie rośnie w zastraszającym tempie. Na szczęście jest nasza kancelaria oddłużeniowa, która pomoże Ci wyjść z długów.

Sąd ogranicza powództwo Eques Pożyczek Dywidendowy

Zamieszczony poniżej wyrok, jednoznacznie pokazuje, że warto bronić się przed pozwami o zapłatę. W wyniku podjętych czynności prawnych, sędzia znacząco ograniczył powództwo Eques Pożyczek Dywidendowy.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pożyczki online i pętla zadłużenia

Inna ostatnio wygrana sprawa z Eques:

Pożyczki online i pętla zadłużenia