• Home
  • Aktualności
  • Oddłużanie online to wygodna forma współpracy z kancelarią

Oddłużanie online to wygodna forma współpracy z kancelarią

Pozwana o zapłatę przez Alektum Capital, przekonała się, że oddłużanie online to wygodna forma współpracy z naszą kancelarią. Ponieważ kobieta mieszka bardzo daleko od naszej siedziby w Łodzi, nie mogłaby przyjeżdżać to nas tak często jak tego wymaga jej oddłużanie. W związku z tym, współpraca na odległość sprawdza się tutaj wyśmienicie. Istotnie wszystkie potrzebne informacje docierają do nas za pośrednictwem poczty mailowej, tradycyjnej jak i też prowadząc rozmowy telefoniczne. Oczywiście nie inaczej porozumiewaliśmy też w sprawie, którą dzisiaj Państwu prezentujemy. Jak można zobaczyć na wyroku zamieszczonym poniżej, nic nie przeszkodziło naszemu mecenasowi, aby skutecznej zadziałać. W rezultacie podważyliśmy zasadność powództwa Alektum Capital, a sędzia wydał wyrok oddalający w całości roszczenie wierzyciela wtórnego.

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu: 5.291,69 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Oddłużanie online to wygodna forma wychodzenia z długów

Chcesz skorzystać z pomocy prawnej mecenasów z Portalu Dłużnika? Oczywiście możesz to zrobić, bez względu na to, gdzie mieszkasz. Niewątpliwie dostępne u nas oddłużanie online to wygodna forma wychodzenia z długów. Z pewnością dzięki oddłużaniu na odległość, zdecydowanie więcej osób może zostać z profesjonalnej pomocy prawnej. Godnym uwagi jest fakt, że nasi Klienci są bardzo zadowoleni z takiej formy współpracy. Istotnie nie muszą tracić czasu ani pieniędzy na dojazdy do Łodzi. Wszystko z nami załatwią posikując się poczta elektroniczną, tradycyjną jak i prowadząc rozmowy telefoniczne. Bez wątpienia podejmowane przez nasz działania, nic nie tracą na swojej skuteczności. Przede wszystkim istotne są dokumenty na podstawie, których poznajemy stan faktyczny danej sprawy i ustalamy plan oddłużanie. Zatem jeżeli na przykład mieszkasz w Suwałkach, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś został naszym Klientem.

Skutecznie bronimy w sądzie pozwaną przez Alektum Capital

W kolejnej sprawie z powództwa Alektum Capital, skutecznie wykazujemy niezasadność wniesionego powództwa. W wyniku podjętych czynności prawnych, sąd oddala roszczenie pozywającego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie online to wygodna forma

Inna ostatnio wygrana sprawa z Alektum Capital:

Oddłużanie online to wygodna forma