Rzeczywista pomoc prawna w oddłużaniu

My nie udajemy, ale naprawdę sumiennie pracujemy na rzecz zadłużonych. Oczywiście rzeczywista pomoc prawna w oddłużaniu udzielona pozwanej przez RK Recovery, przyniosła kolejny sukces procesowy. Istotnie podjęliśmy się obrony Klientki przed powództwem wierzyciela wtórnego wierząc, że obronimy ją przed roszczeniem w wysokości 2.922,44 zł. Godnym uwagi jest fakt, że to nie pierwsza sprawa, w której reprezentujemy Pani Kalinę. Ze względu na nasz profesjonalizm w oddłużaniu, kobieta wraca do Portalu Dłużnika z każdą nową sprawą, w której został wydany nakaz zapłaty. W związku z tym, że jest bardzo usatysfakcjonowane z dotychczasowej współpracy, zostanie z nami aż zamkniemy jej ostatni dług. A tymczasem ponownie zawalczyliśmy w jej imieniu, wdając się w spór z RK Recovery. W rezultacie sąd oddalił w całości powództwo wierzyciela wtórnego.

Powód: RK Recovery S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 2.922,44 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Rzeczywista pomoc prawna w oddłużaniu udzielana naszym Klientom, pozwala im wyjść z długów

Solidność podejmowanych działań to podstawowa zasadna, która przyświeca temu, co robimy. Z pewnością rzeczywista pomoc prawna w oddłużaniu, którą oferujemy Klientom, pozwala im na wychodzenie z długów. Istotnie w naszej pracy niema miejsca na pozorowaną pracę, gdyż takowa nie przynoszą pożądanych efektów. Bez wątpienia właśnie na tych efektach przede wszystkim skupiają się osoby, które szukają w naszej kancelarii pomocy prawnej. Bezsprzecznie oddłużenie jest tym, na czym im zależy i chcą, aby było ono prowadzone w profesjonalny i uczciwy sposób. Dlatego kładziemy tak duży nacisk na to, aby każda osoba tworząca nasz zespół oddłużniowców, posiadała specjalistyczną wiedzę i umiejętności. Bezsprzecznie także zaangażowanie w pracę, ma ogromne znaczenie, ponieważ bez tego nie ma wyników.

Skutecznie bronimy pozwaną przez RK Recovery

Solidna analiza dokumentów sprawy z powództwa RK Recovery, obnażyła niedoskonałości wniesionego pozwu. W rezultacie skutecznie podważyliśmy jego zasadność, wnoszą do sądu merytorycznie uargumentowany sprzeciw od nakazu zapłaty. Roszczenie RK Recovery upadło w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Rzeczywista pomoc prawna w oddłużaniu

Inna ostatnio wygrana sprawa z RK Recovery:

Rzeczywista pomoc prawna w oddłużaniu