Odebrałam nakaz zapłaty co robić?

Pani Bogumiła była naprawdę przerażona, kiedy zadzwoniła do naszej kancelarii oddłużeniowej. Istotnie w słuchawce telefony usłyszeliśmy kobietę mówiącą zalęknionym głosem: „ Panie mecenasie, odebrałam nakaz zapłaty co robić?” Z pewnością od tej chwili wszystko potoczyło się inaczej niż wówczas, gdyby pozwana przez Kredy Inkaso, nie skontaktowała się z nami. Przede wszystkim uspokoiliśmy Panią Bogusię i poprosiliśmy o przesłanie dokumentów sprawy do darmowej analizy. Istotnie potem odbyła się konsultacja prawa, podczas której przedstawiliśmy plan oddłużania. Niewątpliwie wiedzieliśmy, że oddalenie całego powództwa może być niemożliwe, ponieważ pozywający przedstawił dowody na istnienie długu. W związku z tym, postanowiliśmy podważyć zasadność naliczenie kosztów pozaodsetkowych, które w naszej ocenie były nienależne. W rezultacie sąd ograniczył powództwo Kredy Inkaso z 10.923,55 zł do 3.825,55 zł.

Powód: Kredyt Inkaso II NFIZ- Subfundusz KI 1
Wartość przedmiotu sporu: 10.923,55 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Zasądzono 3.825,55 zł, oddalenie powództwa w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu

Odebrałam nakaz zapłaty co robić?

Nie zastanawiaj się, czy odebrana przez Ciebie przesyłka z sądu ma związek z Twoją osobą. Bezsprzecznie w każdej takiej sytuacji, powinieneś zasięgnąć porady w kancelarii specjalizującej się w oddłużaniu, takiej jak nasz Portal Dłużnika. Z pewnością bez obaw możesz nam zadać pytanie: „Odebrałam nakaz zapłaty co robić?” Niewątpliwie otrzymasz wyczerpującą odpowiedź, jakie działania należy teraz podjąć. Istotnie najważniejsze w tym wszystkim jest to, aby nie zmiatać tematu pod dywan. Ponieważ korespondencja z sądu to nie przypadkowe listy, nie możesz tego zostawić bez odzewu. Przede wszystkim właściwie reagując, dajesz sobie realną szansę na skuteczną obronę. W związku z tym,  nie stwarzaj pozorów, że nic się nie dzieje, tylko skorzystaj z naszej konsultacji prawnej.

Sąd wydaje korzystny wyrok w sprawie z Kredyt Inkaso

Pozwana przez Kredyt Inkaso z naszą pomocą stawiła czoło problemowi. W wyniku podjętych przez jej pełnomocnika działań, sąd ograniczył powództwo wierzyciela wtórnego o 7.098,00 zł.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Odebrałam nakaz zapłaty co robić

Inna ostatnio wygrana sprawa z Kredyt Inkaso:

Odebrałam nakaz zapłaty co robić