Czy Twoje pieniądze na koncie zawsze są bezpieczne?

No właśnie, czy zawsze pieniądze na koncie są bezpieczne? Bez wątpienia w przypadku prezentowanej dzisiaj sprawy z powództwa Alior Banku, były one zdecydowanie zagrożone. Bezsprzecznie w przypadku nie podjęcia obrony i uprawomocnienia się sądowego nakazu zapłaty, komornik przystąpiłby do egzekucji z konta. Oczywiście tak duże zadłużenia w wysokości 106.578,00 zł, zagroziłoby także nieruchomościom posiadanym przez Panią Gabrielę. Niewątpliwie niebezpieczeństwo minęło, dzięki temu, że pozwana zwróciła się do naszej kancelarii oddłużeniowej po pomoc prawną. Godnym uwagi jest fakt, że w tak dużych sprawach, ogromne znaczenie ma specjalistyczne wsparcie ekspertów od długów. Istotnie kobieta została naszą Klientką i mogła liczyć na najlepszą pomoc. W wyniku podjętych czynność prawnych, sąd oddalił w całości powództwo Alior Banku.

Powód: Alior Bank S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 106.578,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu 

Pomożemy zadbać o to, aby Twoje pieniądze na koncie były bezpieczne

Ciężko pracujemy i lokujemy nasze środki finansowe w banku. Oczywiście najczęściej wpływają one na nasze konta osobiste lub firmowe. Bezsprzecznie taka forma przepływu gotówki, daje nam duże poczucie bezpieczeństwa. Bez wątpienia są sytuacje, kiedy zgromadzona przez nas gotówka, może nagle zniknąć. Oczywiście nic nie dzieje się bez powodu i nie mamy tutaj na myśli jakieś ataku hakerskiego. Z pewnością posiadanie długów może sprawić, że nasze pieniądze na koncie będą w centrum zainteresowania komornika. Przede wszystkim, aby nie dopuścić do egzekucji, należy reagować na każde pismo, które doręcza sąd. Istotnie nie tylko należy je odebrać, ale także otworzyć i skonsultować się ze specjalistami w oddłużaniu z Portalu Dłużnika. My podejmiemy odpowiednie kroki i zadbamy, aby udzielić skutecznej pomocy.

Skutecznie bronimy pozwaną przez Alior Bank

Pozwana przez Alior Bank, na tę chwilę nie musi obawiać się egzekucji komorniczej. Oczywiście wygraliśmy w sądzie rejonowym spór o zapłatę, a w razie apelacji banku, podejmiemy dalsze czynności prawne w obronie Klientki.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

pieniądze na koncie

Inna ostatnio wygrana sprawa z Alior Bank:

pieniądze na koncie