Nasza kancelaria oddłużeniowa z Łodzi pomaga

Nie podlega żadnej dyskusji, że nasza kancelaria oddłużeniowa z Łodzi pomaga skutecznie zadłużonym. Oczywiście przekonała się o tym kolejna osoba, która została pozwana o zapłatę przez Invest Incaso. W związku z tym, kiedy dokumenty sprawy znalazły się już u nas, jeden z naszych mecenasów, przystąpił do ich analizy. Podczas, gdy powód twierdził, że Pani Lucyna jest mu dłużna 3.147,71 zł, w jego ocenie nic na to nie wskazywało. Przede wszystkim wątpliwości budził sam fakt potwierdzający zawarcie umowy pożyczki, jak i samo wykazanie istnienia długu. Dlatego wnosząc sprzeciw od nakazu zapłaty, podważył zasadność tego roszczenia. W rezultacie sędzia podzielił to stanowisko i wydał wyrok, oddalający w całości powództwo Invest Incaso.

Powód: Invest Incaso S.A. Sp. K.
Wartość przedmiotu sporu: 3.147,71 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu 

Nasza kancelaria oddłużeniowa z Łodzi pomaga zadłużonym z całej Polski

Wpadłeś w długi i w końcu zdecydowałeś się na oddłużanie? W związku z tym, zapewne szukasz dobrej pomocy prawnej. Bez wątpienia nasza kancelaria oddłużeniowa z Łodzi pomaga osobom, które mają takie kłopoty jak Ty. Dlatego nie trać cennego czasu i nie zastanawiaj się za długo, tylko skontaktuj się z Portalem Dłużnika. Niewątpliwie właśnie w przypadku długów, czas ma duże znaczenie. Ponieważ im szybciej zaczniesz oddłużanie z pomocą specjalistów, tym szybciej uporasz się problemami finansowymi. Oczywiście także dzięki naszym wskazówkom, nie będziesz powiększał swojego zadłużenia, zaciągając kolejne pożyczki. Przede wszystkim działaj mądrze i nie martw się, że nie mieszkasz w Łodzi lub jej okolicach. Istotnie udzielamy specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu wszystkim, którzy jej potrzebują bez względu na miejsce za mieszkania zadłużonego.

Skutecznie bronimy w sprawie z powództwa Invest Incaso

Klientka Portalu Dłużnika wygrywa sprawę o zapłatę, gdzie pozywającym było Invest Incaso. Istotnie nasz mecenas skutecznie wykazał niezasadność podniesionego roszczenia. Sąd oddalił całe powództwo wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Nasza kancelaria oddłużeniowa z Łodzi

Inna ostatnio wygrana sprawa z Invest Incaso:

Nasza kancelaria oddłużeniowa z Łodzi