Nasza kancelaria oddłużeniowa z Łodzi pomaga

Nie podlega żadnej dyskusji, że nasza kancelaria oddłużeniowa z Łodzi pomaga skutecznie zadłużonym. Oczywiście przekonała się o tym kolejna osoba, która została pozwana o zapłatę przez Invest Incaso. W związku z tym, kiedy dokumenty sprawy znalazły się już u nas, jeden z naszych mecenasów, przystąpił do ich analizy. Podczas, gdy powód twierdził, że Pani Lucyna jest mu dłużna 3.147,71 zł, w jego ocenie nic na to nie wskazywało. Przede wszystkim wątpliwości budził sam fakt potwierdzający zawarcie umowy pożyczki, jak i samo wykazanie istnienia długu. Dlatego wnosząc sprzeciw od nakazu zapłaty, podważył zasadność tego roszczenia. W rezultacie sędzia podzielił to stanowisko i wydał wyrok, oddalający w całości powództwo Invest Incaso.

Powód: Invest Incaso S.A. Sp. K.
Wartość przedmiotu sporu: 3.147,71 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu 

Nasza kancelaria oddłużeniowa z Łodzi pomaga zadłużonym z całej Polski

Wpadłeś w długi i w końcu zdecydowałeś się na oddłużanie? W związku z tym, zapewne szukasz dobrej pomocy prawnej. Bez wątpienia nasza kancelaria oddłużeniowa z Łodzi pomaga osobom, które mają takie kłopoty jak Ty. Dlatego nie trać cennego czasu i nie zastanawiaj się za długo, tylko skontaktuj się z Portalem Dłużnika. Niewątpliwie właśnie w przypadku długów, czas ma duże znaczenie. Ponieważ im szybciej zaczniesz oddłużanie z pomocą specjalistów, tym szybciej uporasz się problemami finansowymi. Oczywiście także dzięki naszym wskazówkom, nie będziesz powiększał swojego zadłużenia, zaciągając kolejne pożyczki. Przede wszystkim działaj mądrze i nie martw się, że nie mieszkasz w Łodzi lub jej okolicach. Istotnie udzielamy specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu wszystkim, którzy jej potrzebują bez względu na miejsce za mieszkania zadłużonego.

Skutecznie bronimy w sprawie z powództwa Invest Incaso

Klientka Portalu Dłużnika wygrywa sprawę o zapłatę, gdzie pozywającym było Invest Incaso. Istotnie nasz mecenas skutecznie wykazał niezasadność podniesionego roszczenia. Sąd oddalił całe powództwo wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Nasza kancelaria oddłużeniowa z Łodzi

Inna ostatnio wygrana sprawa z Invest Incaso:

Nasza kancelaria oddłużeniowa z Łodzi

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy