Szybkie pożyczki online generują długi

Pozwany o zapłatę przez Aforti Collections, przekonał się, że szybkie pożyczki online generują ogromne długi. Niewątpliwie Pan Franciszek teraz już wie, że nie powinien ulegać pokusie i korzystać z ofert firm pozabankowych. Istotnie mężczyzna wpadł w klasyczną pętlę długów i zapewne bez naszej specjalistycznej pomocy prawnej, miałby już komornika. Ponieważ oddłuża się z mecenasami z Portalu Dłużnika, taki scenariusz mu nie grozi. Bez wątpienia także sprawa prezentowana dzisiaj, bez naszej interwencji skończyłaby się egzekucją. Oczywiście do tego nie dojdzie, tym bardziej, że skutecznie obroniliśmy Klientka przez roszczeniem wierzyciela wtórnego. W wyniku wniesionego sprzeciwu od sądowego nakazu zapłaty, wniesione powództwo upadło w całości. W rezultacie mamy za sobą kolejne oddłużanie procesowe, zakończone sukcesem.

Powód: Aforti Collections S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 3.497,66 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu 

Szybkie pożyczki przez Internet, najczęściej generują pętlę długów

Wszyscy wiemy, że do normalnego funkcjonowania potrzebujemy pieniędzy. Niewątpliwie w tej kwestii jesteśmy zgodni twierdząc, że życie ponad stan musi skończyć się katastrofą. Z pewnością łatwo dostępne szybkie pożyczki przez Internet, nie ułatwiają zachowania rozwagi i wstrzemięźliwości związanej z pożyczaniem pieniędzy. Dlatego tutaj konsumenci po prostu gubią się, finalnie fundując sobie długi. Z pewnością w wielu przypadkach nawet nie chodzi o rozrzutność, ale o nie zdawanie sobie sprawy z konsekwencji, związanych z takim pożyczaniem. W rezultacie to, co miało umilić nasze życie, niestety z czasem staje się utrapieniem. Być może nadejdą kiedyś czasy, że udzielanie tego typu pożyczek, bez solidnego badania zdolności kredytowej, będzie zabronione. Jednak na tę chwilę nic nie wskazuje na to, aby cokolwiek miało się zmienić. W związku z tym, jeżeli wpadłeś w długi, możesz skorzystać z naszej specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu.

Skutecznie bronimy pozwanego przez Aforti Collections

Klient naszej kancelarii oddłużeniowej, może cieszyć się z kolejnego sukcesu procesowego. W związku z wygraniem sprawy z powództwa Aforti Collections, jego zadłużenie zmniejszyło się o ponad 3.497,66 zł.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Szybkie pożyczki

Inna ostatnio wygrana sprawa z Aforti:

Szybkie pożyczki