Pomoc prawna w oddłużaniu z chwilówek

Pomoc prawna w oddłużaniu z chwilówek, musi być skuteczna, aby przynosiła oczekiwane rezultaty. Bez wątpienia pozwana przez Prokura taką otrzymuje w naszej kancelarii Portal Dłużnika, Dlatego też wraca do nas z każdą nową sprawą, w której sąd wydał nakaz zapłaty. Istotnie także w tej prezentowanej Państwu dzisiaj, Klientka weszła w posiadanie właśnie tego orzeczenia. Osobiście odebrała w placówce pocztowej nakaz i kiedy tylko wróciła z nim do domu, od razu skontaktował się z nami. Ponieważ nie była to jej pierwsza sprawa, doskonale wiedziała jak ma postępować. Przede wszystkim, najpierw zeskanowała otrzymane dokumenty i następnie, przesłała je mailem na adres kancelarii. W związku z tym, mogliśmy poddać je analizie i ustalić plan działania. W rezultacie uzyskaliśmy wyrok ograniczający powództwo Prokura z 6.787,18 zł na 2.144,83 zł.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 6.787,18 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Zasądzono 2.144,83 zł, oddalenie powództwa w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu 

Pomoc prawna w oddłużaniu z chwilówek           

Nie sztuką jest pomagać, ale sztuką jest robić to dobrze. Z pewnością nie wystarczą tylko dobre chęci, ponieważ jak mówi przysłowie: „ Dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane”. Dlatego, aby uniknąć gorzkiego rozczarowania, należy uważać, gdzie szukamy wsparcia. Bez wątpienia newralgiczną dziedziną jest oddłużanie, które naprawdę wymaga szeroko pojętej specjalistycznej wiedzy. W związku z tym, pomoc prawna w oddłużaniu z chwilówek czy innych zobowiązań, musi zostać udzielona przez ekspertów w tej dziedzinie.  Niewątpliwie Ci, którzy zostają Klientami Portalu Dłużnika wiedzą, że znajdują się we właściwym miejscu. Istotnie możemy pochwalić się wieloma sukcesami w oddłużaniu procesowy, komorniczym, upadłościowy, czy negocjacyjnym. Bezsprzecznie otaczamy naszych Klientów skuteczną, wszechstronną pomocą prawną w oddłużaniu.

Sąd ogranicza powództwo Prokura

W prezentowanej dzisiaj sprawie, spodziewaliśmy się, że oddalenie w całości będzie cudem. Ponieważ w prawie raczej takowe się nie zdarzają, więc cieszymy się ze znacznego ograniczenia powództwa Prokura. Klienta jest tutaj do przodu o 4.642,35 zł.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pomoc prawna w oddłużaniu z chwilówek

Inna ostatnio wygrana sprawa z Prokura NSFIZ:

Pomoc prawna w oddłużaniu z chwilówek