Godny zaufania prawnik od długów to klucz do sukcesu

Profesjonalny i godny zaufania prawnik od długów, zagwarantuje Państwu sukces w oddłużaniu. Oczywiście takiego znalazła pozwana przez Alektum Capital w naszej kancelarii Portal Dłużnika. Istotnie nasz mecenas nie poddał się po tym, jak sąd rejonowy wydał wyrok zasądzający powództwo wierzyciela wtórnego. Istotnie po przeczytaniu treści uzasadnienia uznał, że ma mocne podstawy do wniesienia apelacji. Przede wszystkim przedstawił swoje stanowisko Klientce, a ona zgodziła się, aby walczyć dalej. Z pewnością Pani Iwona podjęła właściwą decyzję, gdyż sąd okręgowy zmienił sentencję wydanego orzeczenia. W rezultacie oddalił w całości powództwo Alektum Capital i obciążył powoda kosztami procesu za obie instancje.

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu: 2.321,70 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa, wniesienie apelacji
Uzyskany efekt: Apelacja uwzględniona w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów 

Godny zaufania prawnik od długów, skutecznie pomoże uporać się z zadłużeniem

Wpadłeś w długi i tkwisz w przekonaniu, że już nic nie da się zrobić. Istotnie gdzieś tam w głowie krąży Ci upadłość konsumencka, ale może znajdzie się inne rozwiązanie. Z pewnością godny zaufania prawnik od długów, który posiada odpowiednią wiedzę i umiejętności, rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości. Niewątpliwie musisz zmobilizować wszystkie siły i zdecydować się na konsultację prawną w naszej kancelarii oddłużeniowej. Z pewnością porada prawdziwego eksperta pomoże zrozumieć problem i pokaże, w którą stronę powinieneś pójść. Godnym uwagi jest fakt, że w zdecydowanej większości przypadków, upadłość konsumencka nie jest właściwym rozwiązaniem. Dlatego właśnie tak decydującą rolę odgrywa rozmowa ze mecenasem specjalizującym się w oddłużaniu. W związku z tym, jeżeli zależy Ci na profesjonalizmie, zachęcamy do kontaktu z naszą doświadczoną kancelarią oddłużeniową.

Wnosimy apelację i wygrywamy proces z Alektum Capital

Za nami kolejna skutecznie wniesiona apelacja w sprawie o zapłatę. Istotnie tym razem Alektum Capital musiało ponownie pogodzić się z porażką. Z pewnością udowadniamy, że nie można się poddawać i należy walczyć, wykorzystując wszystkie dostępne prawem możliwości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Godny zaufania prawnik od długów

Inna ostatnio wygrana sprawa z Alektum Capital:

Godny zaufania prawnik od długów