Profesjonalna pomoc w oddłużaniu z chwilówek

Fundusz sekurytyzacyjny Prokura, który pozwał Panią Maję, to jeden z największych podmiotów zajmujących się skupem wierzytelności. Z pewnością trzeba się bronić, kiedy sprawa trafi do sądu, ponieważ sąd duże szanse na oddalenie powództwa. W związku z tym, nasza profesjonalna pomoc w oddłużaniu z chwilówek, które zostały zbyte na drodze cesji, pomoże wyjść z długów. Oczywiście sprawa naszej Klientki, jednoznacznie pokazuje, że jesteśmy skutecznie w oddłużaniu procesowym. Przede wszystkim umiemy analizować dokumenty prowadzonych spraw i wiemy, jakie podnieść argumenty, aby wykazać niezasadność roszczenia powoda. Istotnie także i w tej prezentowanej dzisiaj, merytorycznie uzasadniony sprzeciw od nakazu zapłaty, zadziałał na korzyść pozwanej. W rezultacie sąd wydał wyrok oddalający w całości powództwo Prokura. Wierzyciel wtórny nie dostanie pieniędzy od naszej Klientki.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 4.484,24 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu   

Nasza profesjonalna pomoc w oddłużaniu z chwilówek, pozwala Klientom wychodzić z pętli długów   

Niestety w przypadku krótkoterminowych pożyczek pozabankowych, konsumenci nie kończą na jednym zobowiązaniu. Istotnie łatwość otrzymania takiego finansowania, zbytnio ich ośmiela i idą za ciosem, sięgając po kolejne. Bezsprzecznie prowadzi to ich do wpadnięcia w pętlę długów, z której wyjście nie jest już takie łatwe. Z pewnością tutaj przychodzi im z pomocą nasza kancelaria prawna, specjalizująca się w oddłużaniu. Bez wątpienia profesjonalna pomoc w oddłużaniu z chwilówek jest dla zadłużonych jedynym, właściwym rozwiązaniem, z którego powinni korzystać. Godnym uwago jest fakt, że nasz zespół tworzą prawdziwi eksperci w sprawach związanych z długami. Dlatego, kiedy zadłużeni przekazują do Portalu Dłużnika swoje sprawy, mogą liczyć na najlepszą pomoc prawną w oddłużaniu.

My bronimy, a sąd oddala powództwo Prokura

Mamy za sobą kolejną sprawę z powództwa Prokura, która zakończyła się pełnym sukcesem naszej Klientki. Niewątpliwe ta wygrana podniosła na duchu Panią Maję i pokazała jej, że w sądzie też można wygrać z pozywającym o zapłatę.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

profesjonalna pomoc w oddłużaniu z chwilówek

Inna ostatnio wygrana sprawa z Prokura NSFIZ:

profesjonalna pomoc w oddłużaniu z chwilówek