Łukasz Białkowski to znany oddłużeniowiec

Łukasz Białkowski to znany oddłużeniowiec, u którego pomoc znalazł Pan Eryk. Bez wątpienia pozwany przez Profi Credit o zapłatę 9.140,66 zł, pilnie jej potrzebował. Istotnie sąd prawidłowo doręczył my pozew warz z nakazem zapłaty, wydanym z postępowaniu nakazowym z weksla. W związku z tym, nie było, na co czekać, tylko należało podjąć odpowiednie kroki prawne. Oczywiście tym zajęła się już kancelaria oddłużeniowa Pana Białkowskiego. Przede wszystkim na początku zapoznaliśmy się z dokumentami i przedstawiliśmy pozwanemu plan oddłużania. Następnie podpisaliśmy umowę i Pan Eryk udzielił nam pełnomocnictwa. Ponieważ dopełniliśmy wszystkie formalności związane ze współpracą, mogliśmy zgodnie z prawem reprezentować go w tej sprawie. W rezultacie sąd ograniczy powództwo Profi Credit z 9.140,66 zł do 2.019,66 zł.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 9.140,66 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Zasądzono 2.019,66 zł, oddaleni powództwa w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu   

Łukasz Białkowski to znany oddłużeniowiec, który założył Portal Dłużnika

Obecnie nie ma problemu, aby założyć swoją działalność gospodarczą nawet taką, gdzie wymagana jest specjalistyczna wiedza. Niewątpliwie, aby utrzymać się na rynku, należy już wykazać się zupełnie czymś innym. Z pewnością oferując swoje usługi, trzeba działać z pełnym profesjonalizmem i w uczciwy sposób. Przede wszystkim podejmowane czynności muszą spełniać oczekiwania Klientów Bezsprzecznie Łukasz Białkowski to znany oddłużeniowiec, który doskonale wie, jak pomagać osobom, które wpadły w długi. Dlatego założona przez niego kancelaria, należy do najlepszych w Polsce i spełnia najwyższe standardy. W związku z tym, jeżeli zależy Ci na naprawdę solidnej i profesjonalnej pomocy prawnej w oddłużaniu, wybierz Portal Dłużnika. Bez wątpienia przekonasz się jak skutecznie działamy, pomagając zadłużonym wychodzić z długów.

Sąd znacząco ogranicza powództwo Profi Credit

Prezentowana sprawa z powództwa Profi Credit, zakończyła się pomyślnie dla naszego Klienta. W wyniku podjętej obrony, sąd wydał wyrok i ograniczył roszczenie firmy pożyczkowej o 7.121,00 zł.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Łukasz Białkowski to znany oddłużeniowiec

Inna ostatnio wygrana sprawa z Profi Credit:

Łukasz Białkowski to znany oddłużeniowiec

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy