Solidna kancelaria oddłużeniowa w Łodzi

Nie zapominajmy, że nie broniąc się przed pozwem o zapłatę lub przegrywając sprawę, ponosimy także inne koszty. Oczywiście oprócz pretensji głównej, musimy zapłacić także ustawowe odsetki za opóźnienie, jak i ponieść koszty procesu. Dlatego to kolejne argumenty przemawiające za tym, aby bronić się z pomocą specjalistów. Bez wątpienia nasz Portal Dłużnika to solidna kancelaria oddłużeniowa w Łodzi, której zespół pomógł także pozwanej przez Invest Incaso. Z pewnością miejsce zamieszkania naszej Klientki też nie stanowiło problemy, ponieważ oddłużamy online. W związku z tym, wszystkie formalności związane ze współpracą załatwiliśmy bez konieczności przyjazdu do naszej siedziby. Niewątpliwie jest to ogromne ułatwienie, które pozwala na oddłużanie tych, którzy mieszkają poza Łodzi. A wracając do sprawy Invest Incaso, to zakończyła się wyrokiem oddalający w całości powództwo wierzyciela wtórnego.   

Powód: Invest Incaso S.A. Sp.k.
Wartość przedmiotu sporu: 7.828,99 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Nasz Portal Dłużnika to solidna kancelaria oddłużeniowa w Łodzi

Każdego dnia przyjmujemy nowe sprawy, związane z długami. Oczywiście każdą z nich jest przez naszych ekspertów bardzo dokładnie analizowana. Z pewnością warto zaznaczyć, że sama analiza dokumentów i propozycja działań, nie obciąża zadłużonego żadnymi opłatami. Istotnie te usługi są bezpłatne. W związku z tym, naprawdę warto zasięgnąć opinii specjalistów, aby wiedzieć, co należy robić. Przede wszystkim chcemy zaznaczyć, że nasz Portal Dłużnika to solidna kancelaria oddłużeniowa w Łodzi, które ceni sobie jasne warunki współpracy. Bez wątpienia przekazując nam swoją sprawę wiesz, jakie koszty poniesiesz. Niewątpliwie jesteśmy konkurencyjni cenowo, ponieważ wiemy, że zadłużeni nie mają pieniędzy. Z pewnością właśnie dlatego, tak wielu zadłużonych stać na naszą pomoc prawną w oddłużaniu.

Skutecznie bronimy pozwaną przez Invest Incaso

Nasza Klientka uzyskała pomoc prawną w oddłużaniu od mecenasa, który specjalizuje się w sprawach związanych z długami. Dlatego miała duże szanse na sukces w sporze z powództwa Invest Incaso. W rezultacie roszczenie wierzyciela wtórnego zostało oddalone.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Solidna kancelaria oddłużeniowa w Łodzi

Inna ostatnio wygrana sprawa z Invest Incaso:

Solidna kancelaria oddłużeniowa w Łodzi