Redukcja zobowiązań finansowych przez wygrywanie w sądach

Pozwany przez Svea Ekonomi Cyprus o zapłatę 9.722,35 zł, zwrócił się do Portalu Dłużnika po pomoc prawną w oddłużaniu. Z pewnością podczas konsultacji prawnej zrozumiał, że oddłużanie to redukcja zobowiązań finansowych, a nie zaciąganie kolejnych. W związku z tym, dzięki naszym radom skończył z pożyczaniem pieniędzy. Istotnie teraz skupia się na tym, aby współpracować z naszą kancelarią i zarabiać pieniądze w dodatkowej pracy. Z pewnością nie będzie to trwało wiecznie, ponieważ po powrocie do finansowej równowagi, wszystko się uspokoi. Jednak nauka oszczędzania i liczenia na siebie zostanie oraz pozwoli uniknąć długów w przyszłości. Istotnie aktualne zaciskanie pasa, to inne spojrzenie na pieniądze, które posiada. Podczas gdy nasz Klient pracuje nad sobą, my oddłużamy go procesowo i wygrywamy spór w sądzie ze Svea Ekonomi Cyprus.

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu: 9.722,35 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Oddłużanie to redukcja zobowiązań finansowych

Zapamiętajmy, że wychodzenie z długów, nie polega na zaciąganiu nowych finansowań nawet tych, które reklamowane są, jako pożyczki oddłużeniowe. Dlatego podchodźmy rozsądnie do tego typu propozycji, gdyż wpędzą nas w jeszcze większe kłopoty. Istotnie oprócz wysokich opłat pozaodsetkowych, czasami udzielane są pod zastaw. Może to być motor, samochód, a czasami nawet nasz dom. W związku z tym, nie decydujmy się na tego typu zobowiązania, tylko skorzystajmy z pomocy specjalistów. Bez wątpienia oni doskonale wiedzą, że oddłużanie to redukcja zobowiązań finansowych, a nie dokładanie kolejnych. Oczywiście zdajemy sobie też sprawę, że zadłużeni, aby dojrzeć do oddłużania, muszą najpierw sami przed sobą przyznać, ze mają problem. Niestety jedni dojrzewają do tego wcześni ej, a inni później. Z pewnością Ci pierwsi mają większe szanse na to, że szybciej wyjdą z długów.

Powództwo Svea Ekonomi Cyprus upada w sądzie

Nasz Klient wygrał spór o zapłatę ze Svea Ekonomi Cyprus. Oczywiście w sądzie reprezentował go mecenas z naszej kancelarii oddłużeniowej.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Redukcja zobowiązań finansowych