Oddłużanie w Łodzi w doświadczonej kancelarii

Nie ma, co stwarzać pozorów, że każdy mecenas właściwie podejdzie do sprawy związanej z długami. Bez wątpienia oddłużanie w Łodzi w doświadczonej kancelarii Portal Dłużnika, dało Pani Ilonie gwarancję specjalistycznej pomocy prawnej. Istotnie kobieta chciała, aby sprawą z powództwa Kancelaria Prawna-Inkaso WEC, zajęli się profesjonaliści. W związku z tym, po odebraniu sądowego nakazu zapłaty, gdzie pretensja główna wynosiła 12.428,00 zł, skontaktowała się z Portalem Dłużnika. Niewątpliwie najpierw musieliśmy zapoznać się z dokumentami i dopiero wówczas przedstawiliśmy plan oddłużanie. Ponieważ Pani Ilona była usatysfakcjonowana tym, co usłyszała, podpisała z nami umowę i udzieliła pełnomocnictwa. W rezultacie skutecznie wnieśliśmy dobrze przygotowany sprzeciw od nakazu zapłaty i wygraliśmy ten spór. Sad oddalił w całości powództwo Kancelaria Prawna-Inkaso WEC.   

Powód: Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 12.428,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Masz długi? Skuteczne oddłużanie w Łodzi w doświadczonej kancelarii zapewni Ci sukces

Mamy trudne czasy i od kilku lat borykamy się z wieloma przeciwnościami. Istotnie pandemia Covid-19 spowodowała zawirowania na światowych rynkach finansowych, co przełożyło się także na różne sfery naszego życia. Bez wątpienia to wszystko miało wpływ także na kondycję finansową Polaków. Niewątpliwie wielu z nich straciło pracę, co bezpośrednio przyczyniło się do braku pieniędzy. Dlatego też liczni zaczęli sięgać po pożyczki pozabankowe, które tak łatwo zaciągnąć przez Internet. Z pewnością z tego powodu wzrosła liczba zadłużonych, którzy po prostu wpadli w długi. Przede wszystkim teraz muszą zrobić wszystko, aby uporządkować zaistniałą sytuację. W związku z tym, jeżeli masz długi, skuteczne oddłużanie w Łodzi w doświadczonej kancelarii, którą jest Portal Dłużnika, pomoże uporać się z tym kłopotem.

Skutecznie bronimy przed pozwem Kancelaria Prawna-Inkaso WEC

Mecenas z naszej kancelarii oddłużeniowej reprezentuje w sądzie pozwaną o zapłatę przez Kancelarię Prawną- Inkaso WEC. W wyniku podjętych czynności prawnych zapada wyrok, oddalający powództwo.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie w Łodzi w doświadczonej kancelarii

Oddłużanie w Łodzi w doświadczonej kancelarii