Provident pożyczka dostępna online

Provident pożyczka dostępna online, którą zaciągnął Pan Filip, wcale nie rozwiązała jego problemów z długami. Bez wątpienia przyczyniła się do pogłębienia zadłużenia i całkowicie zrujnował już i tak ledwo domykający się budżet. W związku z tym, mężczyzna zupełnie stracił płynność finansową i nie mógł już regulować żadnych zobowiązań. W rezultacie wierzyciele zaczęli dochodzić zapłaty w sądzie, a i Provident pozwał Pana Filipa o 11.601,10 zł. Z pewnością dochodzona kwota była znacząca, dlatego nasz Klient bardzo martwił się jak, zakończy się ta sprawa. Oczywiście uspokajaliśmy go, twierdząc, że ma duże szanse na skuteczną obronę, ale i my musieliśmy zaczekać na wyrok. Konkludując, wygraliśmy spór z Provident i całe roszczenie firmy pożyczkowej zostało oddalone.

Powód: Provident Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 11.601,10 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Provident pożyczka dostępna online nie pomoże Ci wyjść z długów

Wszystko wokół nas zmienia się, na co ma wpływ rozwój najróżniejszych technologii. Niewątpliwie każdy z nas zauważył, że na przestrzeni kilkunastu lat Internet zaczął odgrywać coraz większą rolę w naszym życiu. Bezsprzecznie teraz możemy załatwić wiele spraw, nawet tych urzędowych, nie ruszając się z domu. Oczywiście także instytucje finansowe nie pozostają w tyle i oferują swoim Klientom, możliwość zaciągania pożyczek w sieci. Istotnie między innymi pożyczka Provident dostępna online, wyeliminowała tak popularną kiedyś formę zawierania umów w domu Klienta. Przede wszystkim w ten sposób firma pożyczkowa może dotrzeć do większej ilości konsumentów i proponować im swoje produkty. Bez wątpienia powoduje to większe zainteresowanie, co niestety ma też swoją ciemną stronę. Bezsprzecznie z tego powodu wzrasta liczba zadłużonych, którzy nie radzą sobie ze spłatą tego typu zobowiązań. Zatem zapamiętaj, że tego typu finansowania, nie pomogą Ci wyjść z długów.

Powództwo Provident zostaje oddalone przez sąd

Najlepszym lekarstwem na długi są mecenasi z Portalu Dłużnika. Istotnie przekonał się o tym Pan Filip, dla którego wygraliśmy sprawę z Provident.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Provident pożyczka dostępna online

Inna ostatnio wygrana sprawa z Provident:

Provident pożyczka dostępna online

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy