Krótkoterminowe pożyczki bez zdolności kredytowej to zło

Jak powiedział naszemu mecenasowi Pan Stanisław, krótkoterminowe pożyczki bez zdolności kredytowej, stanowiły dla niego wygodną formę zdobywania pieniędzy. Istotnie siedział w domu przed komputerem i bez trudu klikając, otrzymywał dodatkowe środki finansowe. Oczywiście to „szczęście” nie trwało zbyt długo, gdyż zaczęły się problemy ze spłatą zaciągniętych chwilówek. Z pewnością, kiedy wkroczyła windykacja, spokój mężczyzny został całkowicie zburzony. Chociaż wywierana na niego presja wykańczała go psychicznie, kiedy sąd doręczył mu nakaz zapłaty wydany na rzecz Prokura, zebrał siły. Bez wątpienia podjęcie decyzji o obronie z pomocą naszych specjalistów w oddłużaniu, było punktem zwrotnym. W rezultacie skutecznie zadziałaliśmy, a sąd oddalił w całości powództwo Prokura.    

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 7.884,36 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Krótkoterminowe pożyczki bez zdolności kredytowej

Doskonale wiemy, że zdarzają się sytuacje, kiedy brakuje nam pieniędzy. W związku z tym, nie szukajmy od razu pieniędzy w Internecie, gdzie królują krótkoterminowe pożyczki bez zdolności kredytowej. Z pewnością najpierw powinniśmy przeanalizować swoje wydatki i sprawdzić, czy możemy tutaj zaoszczędzić. Bez wątpienia także doskonałym rozwiązaniem, aby zasilić nasz budżet, okaże się dodatkowe źródło dochodu. Istotnie dodatkowa praca naprawdę może pomóc i ustrzeże nas przed wpadnięciem w długi. Godnym uwagi jest fakt, że firmy pożyczkowe zachęcają konsumentów do korzystania z ich usług. Jednak powinniśmy w tym miejscu zachować rozsądek i nie ulegać zapewnieniem, że te finansowania są łatwe do spłaty. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że w krytycznych chwilach ulegamy emocjom, ale mimo wszystko sprawy finansowe wymagają rozwagi. Ponieważ bardzo łatwo wpaść w długi, pilnujmy się, aby nie wpędzić się w poważne kłopoty. A w razie kłopotów, zapraszamy do naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika.

Sąd oddal powództwo Prokura

Oddłużanie naszego Klienta trwa. W związku z tym, reprezentowaliśmy Pana Stanisława w sprawie z powództwa Prokura. W rezultacie wygraliśmy ten spór, co potwierdza wyrok zamieszczony poniżej.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Krótkoterminowe pożyczki bez zdolności kredytowej

Inna ostatnio wygrana sprawa z Prokura:

Krótkoterminowe pożyczki bez zdolności kredytowej