Pożyczka na dowód bez zdolności kredytowej nie istnieje

Pozwana o zapłatę 11.065,91 zł przez Prokura nie przypuszczała, że jej przygoda z parabankami doprowadzi do powstania spirali zadłużenia. Niewątpliwie pierwsza pożyczka na dowód bez sprawdzania zdolności kredytowej, którą Pani Kinga zaciągnęła w Internecie, uśpiła jej czujność. Istotnie po tej poszły kolejne i zrobił się niezły bałagan. Dlatego, kiedy do kobiety w końcu dotarło, że przeholowała, skorzystała z konsultacji prawnej w naszej kancelarii oddłużeniowej. Bezsprzecznie rozmowa z mecenasem obnażyła cały problem, ale jednocześnie pokazała także jego rozwiązanie. W związku z tym, zadłużona została Klientką Portalu Dłużnika i z każdą zamkniętą przez nas sprawą, zmniejsz swój dług. Oczywiście i tym razem może cieszyć się z zakończenia sporu z Prokura. W wyniku podjętych czynności prawnych, sąd oddalił w całości powództwo wierzyciela wtórnego.      

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 11.065,91 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Szybka pożyczka na dowód, przyczyną kłopotów z długami

Obecnie mamy takie czasy, że wszystko chcemy robić szybko. Niewątpliwie trwający wyścig, sprzyja podejmowaniu niewłaściwych decyzji. Być może właśnie przez ten pęd, tak wielu Polaków decyduje się na pożyczanie w sieci. Z pewnością dlatego szybka pożyczka na dowód udzielana przez Internet, ma tak wielu zwolenników. Oczywiście nie ma nic złego, kiedy taką 30- dniową chwilówkę spłacimy i temat zostanie zamknięty. Istotnie wszystko wygląda gorzej, gdy za tą pierwszą pójdą kolejne i niezamknięte zobowiązania, zaczną się piętrzyć. Bez wątpienia w takiej sytuacji powstaje poważny problem, który diametralnie zmienia życie zadłużonej osoby. W związku z tym, gdy wpadniesz w długi, postaraj się, czym prędzej skorzystać ze specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu. Mecenasi z Portalu Dłużnika profesjonalnie zajmą się Twoim oddłużaniem.

Skutecznie bronimy przed pozwem Prokura

Za nami kolejna sprawa z powództwa Prokura i kolejny sukces na koncie naszej Klientki. Niewątpliwie oddłużenie o ponad 11 tysięcy złotych, znacząco wpłynęło na zmniejszenie całego zadłużenia.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pożyczka na dowód

Inna ostatnio wygrana sprawa z Prokura NSFIZ:

Pożyczka na dowód