Provident pożyczka pozabankowa trafia do sądu

Sprawy związane z zobowiązaniami zaciąganymi w instytucjach pozabankowych, stanowią lwią cześć tych, które prowadzimy. Istotnie i tym razem Provident pożyczka udzielona przez Internet, przyczyniła się do pogłębienia zadłużenia Pani Krystyny. Chociaż w zamiarze kobiety miał jej pomóc, niestety jak to najczęściej bywa, stało się inaczej. W rezultacie nie spłaciła posiadanych już długów, a dołożyła kolejny. Ponieważ w żaden sposób nie radziła sobie ze splata posiadanych długów, w końcu i ta od Provident trafiła do sądu. W związku z tym, kiedy odebrała pozwem i nakaz zapłaty, podjęła decyzję, że skorzysta z naszej pomocy prawnej. Dlatego wtedy już nie szukała nowych pożyczek, tylko zadzwoniła do naszej kancelarii oddłużeniowej. Istotnie ta decyzja zaważyła na jej dalszym życiu. Prowadzimy oddłużanie Klientki, a w sprawie z Provident wywalczyliśmy ograniczenie powództwa.     

Powód: Provident Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 1.659,83 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Zasądzono 873,19 zł, oddalenie powództwa w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu  

Słono płacimy za podejmowanie nieprzemyślanych decyzji finansowych

Każdy z nas ma jakąś wizję swojego życia. Z pewnością nikt nie uwzględnia w niej długów, które niestety każdemu z nas mogą się przydarzyć. Oczywiście piszemy w tym miejscu o długach, które naruszają naszą finansową równowagę i nie jesteśmy w stanie ich spłacić. Bez wątpienia właśnie te złe długi sprawiają, że dotąd ustabilizowane życie, zmienia się w koszmar. Istotnie większość z nich to pokłosie podejmowania nieprzemyślanych decyzji, które wszystko zmieniają. Oczywiście posiadanie długów nie oznacza, że muszą one z nami zostać do końca życia. Bez wątpienia specjalistyczna pomoc prawna mecenasów z naszej kancelarii oddłużeniowej, pomoże każdemu zadłużonemu, uporządkować zaistniałą sytuację.

Provident pożyczka pozabankowa zostaje pozwana, bronimy i sąd ogranicza powództwo

Klientka kancelarii Portal Dłużnika, nie zaciąga już nowych zobowiązań, tylko oddłuża się z naszą pomocą. Ponieważ jej Provident pożyczka pozabankowa została pozwana, reprezentowaliśmy ją w tym sporze. W wyniku podjętych czynności prawnych, wykazaliśmy niezasadność części roszczenia. Sąd wydał wyrok ograniczający powództwo Provident.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Provident pożyczka

Inna ostatnio wygrana sprawa z Provident:

Provident pożyczka

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy