Pożyczka dla zadłużonych online to zły pomysł

Pan Jan przekonał się, że pożyczka dla zadłużonych online, wcale nie pomogła mu wyjść z długów. Istotnie zaciągnięcie nowego zobowiązania, które miało uratować jego sytuację, okazało się błędem. W rezultacie zadłużenie mężczyzny jeszcze się zwiększyło, a niespłacone zobowiązania, zaczęły trafiać do sądu. Ponieważ jedną z nich nabyła na drodze cesji Kancelaria Medius, jako wierzyciel wtórny wystąpiła z pozwem do sądu. Istotnie powódka dochodziła zapłaty 2.519,54 zł i został wydany oraz doręczony nakaz zapłaty. Niewątpliwie pozwany nie chciał poddać się bez walki. W związku z tym, zwrócił się po pomoc prawną w oddłużaniu do naszej kancelarii. Z pewnością wszystkie czynności podjęte przez naszych ekspertów, miały na celu wykazanie niezasadności podniesionego roszczenia. W rezultacie sprawa zakończyła się wygraną, co potwierdza wyrok sądu, oddalający w całości powództwo Kancelarii Medius.   

Powód: Kancelaria Medius S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 2.519,54 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Czy pożyczka dla zadłużonych online pomoże wyjść z długów?

Oj kuszą konsumentów najróżniejsze pożyczki oferowane w sieci. Niewątpliwie wielu z nich ulega i korzysta z tego typu finansowań, ściągając na siebie kłopoty. Z pewnością jedną z najgorszych ofert jest pożyczka dla zadłużonych online. Jest ona przedstawiana Klientom, jako ta, która pomoże uporać im się z długami. Oczywiście już po fakcie okazuje się, że mają na głowie kolejne bardzo drogie zobowiązanie, którego nie będą w stanie spłacić. Jeszcze bardziej pogłębili swoje zadłużenie i obiecywany cud oddłużenia, niestety się nie wydarzył. Dlatego przestrzegamy przed tego typu chwytami reklamowymi, które mają na celu wprowadzenie w błąd. Bez wątpienia tego typu finansowania w żaden sposób nie pomagają zadłużonym, tylko sprowadzają na nich jeszcze większe kłopoty. Chcesz się naprawdę oddłużyć? Skorzystaj z pomocy mecenasów z portalu Dłużnika.

Kancelaria Medius przegrywa proces o zapłatę   

Pana Jana reprezentował w sądzie mecenas z naszej kancelarii oddłużeniowej W wyniku podjętych działań, skutecznie wykazał niezasadność powództwa Kancelarii Medius. Zapadł wyrok oddalający roszczenie wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pożyczka dla zadłużonych online

Inna ostatnio wygrana sprawa z Kancelaria Medius:

Pożyczka dla zadłużonych online