• Home
  • Aktualności
  • Łukasz Białkowski i jego kancelaria to niekwestionowani liderzy

Łukasz Białkowski i jego kancelaria to niekwestionowani liderzy

Nie podlega dyskusji, że Łukasz Białkowski i jego kancelaria prawna Portal Dłużnika, to niekwestionowani liderzy na rynku oddłużeniowym. Dlatego Pani Lidia znając opinie o naszej firmie, zdecydowała się na przekazanie swoich spraw właśnie naszym ekspertom. Istotnie kobieta już od jakiegoś czasu jest naszą Klientką. Oczywiście, kiedy została pozwana przez Innovatio Risk Solutions, ponownie zwróciła się do nas po pomoc prawną w oddłużaniu. Bez watpienia wiedziała, na jakich zasadach działamy, dlatego wszystkie formalności załatwiliśmy błyskawicznie. W związku z tym, bez zbędnej zwłoki podjeliśmy czynności prawne, związane z reprezentacją w tej sprawie. W rezultacie skutecznie wykazaliśmy niezasadność roszczenia powoda. Sąd potwierdził nasze stanowisko i wydał wyrok oddalający w całości powództwo Innovatio Risk Solutions.  

Powód: Innovatio Risk Solutions Ltd.
Wartość przedmiotu sporu: 1.659,83 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Łukasz Białkowski i jego kancelaria oddłużeniowa pomagają zadłużonym z całej Polski

Wiele firm reklamuje się, jako te, które pomagają zadłużonym. Bez wątpienia Łukasz Białkowski i jego kancelaria oddłużeniowa z Łodzi, należą do tych najsolidniejszych i z ogromnym doświadczeniem. Z pewnością Ci z Państwa, którzy szukają profesjonalnej, skutecznej i kompleksowej pomocy prawnej, powinni nawiązać współpracę właśnie z Portalem Dłużnika. Istotnie przekazując sprawę czy sprawy do naszej obsługi, zyskacie pewność, że nie przeoczymy żadnego szczegółu. Bez wątpienia tak pod względem prawnym jak i formalnym, wszystko zostanie poprowadzone z należytą starannością. Przede wszystkim nasze działania ukierunkowane są na prowadzenie działań oddłużeniowych i w tej dziedzinie, specjalizujemy się od kilkunastu lat. Dlatego jesteśmy konkurencyjni w stosunku do podobnych kancelarii i co najważniejsze, utrzymujemy wysoką skuteczność oddłużeniową.

Pozew Innovatio Risk Solutions zostaje oddalony przez sąd

Prezentujemy kolejną sprawę, w której reprezentowaliśmy osobę pozwaną o zapłatę. Tym razem powodem było Innovatio Risk Solutions. W rezultacie i ten proces zamknęliśmy wygraną. Sędzia oddalił powództwo wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Łukasz Białkowski i jego kancelaria

Inna ostatnio wygrana sprawa z Innvatio Risk Solutions:

Łukasz Białkowski i jego kancelaria