Pętla długów powoduje niewypłacalność

Długi zupełnie zmieniły życie Pani Justyny. Bez wątpienia kobieta przekonała się, że pętla długów powoduje niewypłacalność, a powrót do finansowej równowagi zajmuje dużo czasu. Z pewnością bez pomocy prawnej udzielanej przez mecenasów z naszej kancelarii oddłużeniowej, kobieta znajdowałaby się w tragicznej sytuacji. Chociaż przed nami jeszcze długa droga do oddłużenie, jednak już na tę chwilę zamknęliśmy kilka zobowiązań Klientki. Ponieważ broniliśmy ją przed pozwem Ultimo Portfolio Investment, dzięki temu ponownie zmniejszyliśmy jej zadłużenie. Istotnie wniesiony sprzeciw od sądowego nakazu zapłaty sprawił, że sąd oddalił całe powództwo wierzyciela wtórnego. Dzięki temu zadłużenie Pani Justyny zmniejszyło się aż o 6.577,00 zł.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 6.577,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Pętla długów powoduje niewypłacalność. Pomożemy Ci uporać się z tym problemem  

Nie podlega najmniejszej dyskusji, że pętla długów powoduje niewypłacalność. Istotnie zadłużona osoba miota się między jednym a drugim niespłaconym zobowiązaniem, dokonując przedłużeń, refinansować i co gorsze, zaciągając kolejne pożyczki. W rezultacie tak naprawdę nie ma na nic pieniędzy, co sprawia, że zaczyna zalegać na przykład z opłatami za czynsz, prąd czy gaz. W związku z tym, powstają kolejne długi, niezwiązane z pożyczkami czy kredytami. Bez wątpienia sytuacja zaognia się i jeżeli zadłużony odpowiednio nie zareaguje, może doprowadzić do prawdziwej katastrofy. Niestety czasami zgłaszają się do nas Klienci, dla których jedynym rozwiązaniem pozostaje ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Oczywiście wówczas pomagamy im przejść i przez ten proces, przygotowując do sądu odpowiedni wniosek. W związku z tym, jeżeli chcesz tego uniknąć, działaj szybciej i skontaktuj się z naszą kancelarią oddłużeniową.

Klientka Portalu Dłużnika broni się przed pozwem Ultimo Portfolio Investment

Tak proszę Państwa, dzięki udzielonej pomocy prawnej, Klientka Portalu Dłużnika skutecznie broni się przed pozwem Ultimo Portfolio Investment. W wyniku wniesionego sprzeciwu od sądowego nakazu zapłaty, powództwo wierzyciela wtórnego zostało oddalone przez sąd.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pętla długów powoduje niewypłacalność

Inna ostatnio wygrana sprawa z Ultimo:

Pętla długów powoduje niewypłacalność