Solidne firmy zajmujące się oddłużaniem

Pozwana o zapłatę 7.443,00 zł przez DDM Invest, zdawała sobie sprawę, że musi skorzystać z pomocy prawnej. Oczywiście w zasięgu jej poszukiwań, znajdowały się solidne firmy zajmujące się oddłużaniem. Istotnie najbardziej przemówiła do Pani Joanny oferta i warunki współpracy zaproponowane przez naszą kancelarią Portal dłużnika. W związku z tym, przekazując swoją sprawę, podpisała z nami umowę i udzieliła pełnomocnictwa. Z pewnością po dopełnieniu formalności, mogliśmy natychmiast podjąć czynności prawne, zmierzające do wykazania niezasadności podniesionego roszczenia. Bez wątpienia analiza dokumentów, dostarczyła nam argumentów na potwierdzenia wcześniej wspomnianego stanowiska. Dlatego we wniesionym sprzeciwie od nakazu zapłaty, podważyliśmy stanowisko wierzyciela wtórnego. W rezultacie sąd oddalił w całości powództwo DDM Invest.

Powód: DDM Invest III AG
Wartość przedmiotu sporu: 7.443,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Solidne firmy zajmujące się oddłużaniem, pomogą wyjść z długów

Każdy z nam, kiedy decyduje się na skorzystanie z pomocy prawnej chce, aby zajmujący się jej udzielaniem mecenasi, byli kompetentni. Bezsprzecznie solidne firmy zajmujące się oddłużaniem, pomogą nam wyjść z długów. Oczywiście nasza kancelaria oddłużeniowa Portal Dłużnika, należy do ścisłej czołówki w zakresie skuteczności podejmowanych działań. Bez wątpienia także różnorodna oferta oddłużeniowa sprawia, że jesteśmy konkurencyjni w porównaniu z innymi kancelariami. Z pewnością także wysokość opłat za nasze usługi dostosowaliśmy do możliwości zadłużonych, aby jak najwięcej osób mogło skorzystać z naszej pomocy. Bez wątpienia, szeroka oferta, profesjonalizm podejmowanych działań, wysoka skuteczność i przystępne ceny sprawiają, że jesteśmy konkurencyjni wobec innych firm. Dlatego nasi Klienci bardzo wysoko oceniają naszą pracę, polecają nasze usługi innym zadłużonym i wracają do nas z nowymi sprawami. A to jest dla nas najlepszą rekomendacją.

Skuteczna obrona przed pozwem DDM Invest

Podejmujemy czynności prawne w imieniu Klientki, która została pozwana o zapłatę przez DDM Invest. W wyniku wniesionego sprzeciwu od nakazu zapłaty wydanego przez sąd, zapadł wyrok, oddalający powództwo wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Solidne firmy zajmujące się oddłużaniem

Inna ostatnio wygrana sprawa z DDM Invest:

Solidne firmy zajmujące się oddłużaniem

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy