Profesjonalna pomoc prawna przy oddłużaniu

Profesjonalna pomoc prawna przy oddłużaniu, okazała się niezbędna, kiedy Pani Klara odebrała sądowy nakaz zapłaty. Oczywiście wraz z tym orzeczeniem sąd doręczył jej pozew, którym Svea Ekonomi Cyprus dochodziła 7.236,00 zł. Istotnie kwota roszczenia była znaczącą, wiec tym bardziej pozwana potrzebowała specjalistycznego wsparcia. Z pewnością to, że kobieta skontaktowała się z ekspertami z Portalu Dłużnika, zadziałało na jej korzyść. Bezsprzecznie przygotowany przez jej pełnomocnika sprzeciw od nakazu zapłaty, wykonał dobrą robotę.  Chociaż wierzyciel wtórny stał na stanowisku, że pozwana posiada dług, przedstawione argumenty świadczyły o czymś zupełnie innym. Rzeczywiście merytoryczna argumentacja wskazywała na niezasadność podniesionego roszczenia. W rezultacie sąd wydał wyrok, oddalając w całości powództwo Svea Ekonomi Cyprus.

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu: 7.236,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Profesjonalna pomoc prawna przy oddłużaniu

Wielu zadłużonych zaczyna szukać wsparcia prawnego dopiero wówczas, kiedy odbiera sądowy nakaz zapłaty. Oczywiście takie postępowanie jest jak najbardziej prawidłowe, ale można z niego skorzystać o wiele wcześniej. Z pewnością profesjonalna pomoc prawna przy oddłużaniu, może okazać się potrzebna jeszcze na etapie przedsądowym. Istotnie wówczas udzielane wskazówki, pomogą uniknąć dalszego zadłużania się i zawierania niekorzystnych ugód z wierzycielami. Niewątpliwe rozmowa z ekspertem z naszej kancelarii oddłużeniowej pozwoli, zupełnie inaczej spojrzeć na powstałe długi. Bezsprzecznie taka wymiana informacji, działa uspokajająco na zadłużonego i jednocześnie pokazuje mu, że może uporządkować swoje finanse. Bez wątpienia wstępują w niego nowe siły i przede wszystkim zaczyna rozumieć, że nie jest sam ze swoimi kłopotami. Dlatego nie zwlekaj za długo z konsultacją w naszej kancelarii oddłużeniowej i pozwól sobie pomóc.

Klientka Portalu Dłużnika wygrywa w sądzie ze Svea Ekonomii Cyprus

Nasza Klientka została pozwana o zapłatę przez Svea Ekonomi Cyprus. Po odebraniu nakazu zapłaty, prawidłowo zareagowała i nawiązała współpracę z Portalem Dłużnika. W wyniku podjętych czynności prawnych, sąd oddalił powództwo wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Profesjonalna pomoc prawna przy oddłużaniu

Inna ostatnio wygrana sprawa z Svea:

Profesjonalna pomoc prawna przy oddłużaniu