Profesjonalny sprzeciw od nakazu zapłaty

Fachowość w każdej dziedzinie jest bardzo cenna. Oczywiście w prezentowanej dzisiaj sprawie, profesjonalny sprzeciw od nakazu zapłaty zapoczątkował sądową batalię z Eques Pożyczek Dywidendowy. Pani Daniela zgłosiła się do nas właśnie zaraz po otrzymaniu nakazu zapłaty. Z pewnością nasza Klientka czuła się pewniej wiedząc, że wszystkim zajmują się specjaliści z Portalu Dłużnika. Wiedziała, że zrobimy wszystko, aby jej pomóc. Przede wszystkim poddaliśmy analizie wszystkie dokumenty, mające związek z tym powództwem. W wyniku podjętych czynności prawnych, wykazaliśmy niezasadność powództwa. Sąd oddalił w całości roszczenie Eques Pożyczek Dywidendowy.  

Powód: Eques Pożyczek Dywidendowy FIZNFS
Wartość przedmiotu sporu: 4.675,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Profesjonalny sprzeciw od nakazu zapłaty

Nie podlega dyskusji, że profesjonalny sprzeciw od nakazu zapłaty ma ogromne znaczenie dla dalszego przebiegu sprawy o zapłatę. Dlatego należy wnieść go w takiej formie, która okaże się skuteczna. Z pewnością w przypadku E-sądu można posłużyć się wzorem, który znajduje się na naszej stronie Portal Dłużnika. Wielu pozywanych w E-sądzie z niego korzysta i postępowania zostają umorzone. Natomiast gdy sąd rejonowy doręczy nakaz zapłaty, wtedy bez wątpienia należy poszukać sprawdzonej pomocy prawnej. Przede wszystkim jednak najważniejsze, aby właściwie zareagować na otrzymany sądowy nakaz zapłaty. Niewątpliwie dzięki temu, będziemy mogli bronić się dalej, kiedy sprawa trafi do sądu rejonowego. Wydaje się, że wiele osób zapomina, jakie to jest ważne i nie podejmuje żadnych działań. Istotnie poddając się walkowerem, pogłębiamy swoje zadłużenie. Dlatego nie pozostawajmy bierni i róbmy wszystko, aby nasze długi w końcu zaczęły znikać.

Wygrywamy w sądzie z Eques Pożyczek Dywidendowy

Wygrywamy proces z Eques Pożyczek Dywidendowy, a w zasadzie robi to nasza Klientka, którą reprezentowaliśmy w prezentowanej sprawie. Bez wątpienia kolejny sukces procesowy przybliżył Panią Danielę do życia bez długów.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Profesjonalny sprzeciw od nakazu zapłaty

Inna ostatnio wygrana sprawa z Eques:

Profesjonalny sprzeciw od nakazu