Upadłość konsumencka to ostateczne rozwiązanie

Nasi Klienci naprawdę znaleźli się bardzo trudnej sytuacji finansowej. Bez wątpienia upadłość konsumencka to ostateczne rozwiązanie oddłużeniowe, które w tym przypadku musieliśmy zastosować. Zadłużenie małżonków urosło do gigantycznych rozmiarów i osiągnęło kwotę 1.850.000,00 zł. Ze względy na fakt aż tak ogromnego długu, stali się niewypłacalni. W związku z tym, nie mogli w żaden sposób zaspokoić roszczeń wierzycieli. Chociaż robili, co tylko było w ich mocy, splot wydarzeń sprawił, że stanęli nad przepaścią. Z pewnością nasza pomoc prawna pomogła małżonkom zrozumieć, co powinni zrobić w zaistniałej sytuacji. Oczywiście pomogliśmy im przejść przez cały procesu upadłościowy i teraz muszą zacząć od nowa budować swoje życie. Sąd wydał dwa postanowienia o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej, osobno dla każdego zadłużonego.

Wysokość długu: ok. 1.850,000,00 zł
Zadanie: Przeprowadzenie procesu upadłościowego
Uzyskany efekt: Postanowienia sądu o ogłoszeniu upadłości konsumenckich

Upadłość konsumencka to ostateczne rozwiązanie, które pozwala wyjść z długów

Pamiętaj, aby pochopnie nie podejmować decyzji o upadłości. Z pewnością jest to także jedna z metod wyjścia z długów, ale decyzję o tym kroku powinieneś podjąć po konsultacji w dobrej kancelarii specjalizującej się w oddłużaniu. Istotnie może okazać się, że przeprowadzenie tego procesu, nie będzie konieczne. W związku z tym, nie brnij dalej w długi, tylko działaj wcześniej, zanim kłopoty finansowe doprowadzą Cię do zupełnej niewypłacalności. Bez wątpienia upadłość konsumencka to ostateczne rozwiązanie, które także pozwala wyjść z długów, ale często można jej uniknąć. Przede wszystkim przyznaj się przed samym sobą, że masz problem i zwróć się po pomoc prawną do specjalistów w oddłużaniu z naszej kancelarii. Bezsprzecznie do wyjaśnienia będzie wiele aspektów Twojego zadłużenia, ale im prędzej się z nami skontaktujesz, tym lepiej dla Ciebie. Zatem nie zwlekaj i skorzystaj z naszej konsultacji prawnej.

Sąd wydaje postanowienia o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej

Tak naprawdę nasi Klienci nie zdawali sobie sprawy, że ich zadłużenie jest tak ogromne. W związku z tym, skorzystali z naszej pomocy prawnej, a my przeprowadziliśmy ich przez proces upadłościowy.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Upadłość konsumencka to ostateczne rozwiązanie

Upadłość konsumencka to ostateczne rozwiązanie